Zavrieť

Porady

Konateľ a riaditeľ spoločnosti a práca v zahraničí, čo robiť?

Pekný večer, mám dotaz, som jedinou spoločníčkou, konateľkou a riaditeľkou svojej spoločnosti, ktorá je momentálne nečinná. Zamestnala som samu seba (lebo mi to poradila známa) kvôli odvodom na čiastočný úväzok. Svoju podnikateľskú činnosť chcem na čas posunúť a ísť na pár mesiacov robiť do zahraničia. Čo teraz? Mám sa nechať v zamestnaneckom pomere a zároveň robiť vonku? Keď sa vrátim tak mám na niečo nárok? Akosi som sa do toho zamotala. Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
KEJKA a v zahraničí budeš zamestnaná? Alebo tam ideš podnikať? či ako?
buchač Vzhľadom k tomuto ...???

http://www.porada.sk/t226748-kde-zoh...ml#post2428329

Kua , silná pozícia ....
že ..." som jedinou spoločníčkou, konateľkou a riaditeľkou svojej spoločnosti, ktorá je momentálne nečinná...."...
Lusssy no skrátka chcela som ísť do podnikania ale keďže môj zámer zlyhal a nedarí sa mi to naštartovať a už nemám chuť sa tu trápiť a tiež sa mi zmenili priority, odídem pracovať za svojou polovičkou, niečo si ešte našetrím a potom niečo rozbehnem tu na svk... no človek mieni, pán boh mení :-) a áno budem zamestnaná normálne na pracovný pomer
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Konateľ a riaditeľ spoločnosti a práca v zahraničí, čo robiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.