Zavrieť

Porady

nemôžem editovať vlastnú otázku

preto ju zakladám opakovane,všimne si to niekto?
Naposledy upravil kopretinka : 27.11.13 at 08:18
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.porada.sk/t216997-nezobra...tifikacie.html stále mi to nefunguje,ale keďže to nemôžem editovať,tak to vyťahujem do popredia takto
http://www.porada.sk/t222122-nemozem...stnu-temu.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Príspevky sa dajú upraviť len 30 dní, potom už nie.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

prečo?
Naposledy upravil kopretinka : 27.11.13 at 09:18
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Richard
Príspevky sa dajú upraviť len 30 dní, potom už nie.
aký to má význam?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Význam v tom vidím hlavne v súvislosti s mazaním svojich príspevkov. Namiesto editovania tu nejaká horúca hlava začne mazať príspevky a narobí nám kopu roboty...
Takto môže ísť maximálne 30 dní dozadu.

Na druhej strane, potreba editovať príspevok po 30 dňoch znie takisto extrémne a ako to už býva extrémne situácie nedokážu byť pokryté v programe, ktorý má vyhovovať všeobecnému používaniu...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Richard
Význam v tom vidím hlavne v súvislosti s mazaním svojich príspevkov. Namiesto editovania tu nejaká horúca hlava začne mazať príspevky a narobí nám kopu roboty...
Takto môže ísť maximálne 30 dní dozadu.

Na druhej strane, potreba editovať príspevok po 30 dňoch znie takisto extrémne a ako to už býva extrémne situácie nedokážu byť pokryté v programe, ktorý má vyhovovať všeobecnému používaniu...
tu sa mažú čerstvé príspevky,ak niekto nezmazal do 30 dní,tak už nezmaže a dá sa to vrátiť.....a na druhú stranu,editovať starý príspevok má význam,chcem napríklad napísať,ako sa vyriešila nejaká situácia.Odpoveď pridať nemôžem,tak ako mám upozorniť tých,ktorí v tej téme odpovedali? Komentovať ich odpovede? To je strašne neprehľadné,pozri sa na komenty k tomu môjmu problému s notifikáciami.....nedá sa tam vyznať.
2 0
avv avv

avv je offline (nepripojený) avv

To pravidlo je 30 dní je dosť blbé... Ja som napr. zadal otázku, dostal som neuspokojivé odpovede. Po troch mesiacoch som zistil správnu odpoveď a nemôžem pridať ani komentár, ani odpoveď, ani editovať otázku...
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

avv
To pravidlo je 30 dní je dosť blbé... Ja som napr. zadal otázku, dostal som neuspokojivé odpovede. Po troch mesiacoch som zistil správnu odpoveď a nemôžem pridať ani komentár, ani odpoveď, ani editovať otázku...
Nože napíš, ktoré odpovede ťa neuspokojili... Resp. v ktorej téme to bolo.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať