Zavrieť

Porady

21 komentárov     zbaliť
kn-alka A ty si teraz čo spravil? To isté, čo nechceš, aby robili iný :P
taiko eeeej moja, som zabudol tam dat emotikony pre ironiu?
Uz proste nevidim inu moznost, ako to dat niektorym nespratnikom najavo. To je naschval, takto, aby videli ako sa to nema
kopretinka a ty si čo myslíš,že tí,ktorým je toto určené,to budú čítať?za pol hodiny to bude na 15-tej strane........
kn-alka hihi - a myslíš, že práve tí, ktorí to takto robia, aj čítajú niečo na porade? Lebo väčšinou by odpoveď na svoju otázku našli, keby čítali... ale nie, neunúva sa, len rýchlo-rýchlo napísať otázku a do 5 minút mať odpoveď - inak sa urazí
taiko no ked sa tema bude pacit tak bubde furt hore
kopretinka takéto otázky by som presúvala do nejakého "zvláštneho oddelenia",kde by bol popis,prečo je to zle a ako to majú opraviť.Ak tak neurobia,nebude nikto odpovedať.Konečne by sa naučili.
taiko dobry napad. Nikto by sa nechcel ocitnut na takom oddeleni
arizona Kopretinka, keby sa tie otazky davali do nejakeho zvlastneho chlievika,zadavateli aby ich aj tak nenasli,ale by zachvilu zalozili minimalne jednu, dve duplicity...
kukučka Ešte vás to frfľanie baví? posúvam
kopretinka arizona,veď on by svoju otázku videl,len my ostatní nie
erzet Ľudia zlatí, prosím Vás, a ako Slováci požívajte diakritické znamienka.
marjankaj Len požívajte, aj keď vám nechutia
taiko jaaaj, ked ja nemam na klavesnici tie znamienka. Sa mi nechce neustale klavesnicu prehadzovat
Rozalka Konečne tá najlepšia odpoveď.
arizona a preco si dal temu do kaviarne a nie do vhodnejsej rubriky???
marjankaj Lebo kRČMA nie je v ponuke?
buchač Ale zato BORDEL je tu akurátny .....
avalik taiko, skus este doplnit nazov otazky, nech vieme kolko riadkov sa da napisat
taiko neda sa . Povodne som mal asi 10 riadkov, len mozem max 200 znakov, tak som redukoval
taiko teraz uz len staci zredukovat 200 na 70 a budeme v pohode a ludia zacnu aj rozmyslat, skor nez tu nieco prilepia
avalik staci na 110 znakov - 2 riadky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    úplne zbytočné
    a ty si čo myslíš,že tí,ktorým je toto určené,to budú čítať?za pol hodiny to bude na 15-tej strane........majú hlboko v paži hľadať tvoju tému.
    Naposledy upravil kopretinka : 29.11.13 at 08:30

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    - kto tu kukne, nech klikne na srdiečko naľavo hore
    - no veď tu môžete mať fajčiareň, alebo lepšie frfliareň

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..pofrflem..a posúvam..nech je vidno!..a keď už píšete ako na mobile, bez bodiek a čiarok, tak aspoň zmysel nech má vaša téma..

    Ludia zlati, ked zadavate novu temu do porady, skuste jej nazov formulovat jasne strucne a vystizne,pretoze velmi dlhe nazvy su neprehladne a viacmenej znemoznuju, alebo stazuju vyhladavanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.