Zavrieť

Porady

Máte hypotekárny úver pre mladých so štátnym príspevkom?

Na výške úveru nezáleží.Ide mi to, že štátny príspevok je do výšky 50 tisíc eur a predstavuje 2% . Ja aj kamarátka sme si tento úver pre mladých zobrali, ona dostáva späť od štátu cca 80 eur, ja len polovicu a nejde mi do hlady ako je to možné.Má to byť práve tých 80 eur....2% z 50.000=1000eur , deleno 12 mesiacov=cca 80eur .Má tu niekto tento úver? Koľko Vám štát spätne vracia? Ďakujem za každú odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária1412 je offline (nepripojený) Mária1412

    Mária1412
    Ja mám hypotekárny úver pre mladých so štátnym príspevkom z banky ( neviem či ide o podobný produkt) vo výške 38500eur a dostávam späť okolo 25 eur, čo je 2% úroku a to preto, lebo mi štátnu premiu neschválili na celý úver ale len na časť. (kupovali sme dom s pozemkom s prístavbou (samostatne stojacou) a práve na tú prístavbu a pozemok pod ňou, nám štátny príspevok neschválila banka. Inak by nám vracali späť okolo 50 eur.

    Máte hypotekárny úver pre mladých so štátnym príspevkom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.