Zavrieť

Porady

Moje príspevky - skratka

Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
mojeprispevky.png  
Do menu používateľa (hore vpravo ozubené kolečko) sme pridali nový položku "Moje príspevky".

Je to skratka, takže k svojim posledným príspevkom sa dostanete z ktorejkoľvek stránky Porady.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
To je dnesna novina? Som si to vsimla uz davnejsie .-)
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
Od minulého týždňa to tu máme
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
niekto ani netuší,na čo je to koliesko.......niežeby ešte tade niečo hľadal........
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
kopretinka
niekto ani netuší,na čo je to koliesko.......niežeby ešte tade niečo hľadal........
...a niekto má o koliesko viac a iní zasa o jedno menej ( poniektorím ale chýba toľko koliesok jak nákladný vlak má )...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
buchač
...a niekto má o koliesko viac a iní zasa o jedno menej ( poniektorím ale chýba toľko koliesok jak nákladný vlak má )...
.....a niektorým i ten vlak chýba (i s lokomotívou).....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pochváliť
Ono sa to rozbalí už keď nadídeš myškou nad meno, svoju fotku alebo to koliečko.

Veci okolo prihláseného používateľa sa vždy dávajú hore vpravo, to je absolútny štandard.
Ozubené koliečko sa veeeľmi často používa pre označenie menu s nastaveniami a vecí okolo používateľa.

Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
Richard

Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pochváliť
kopretinka
Richard

Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Ja ho mám napríklad v Gmail-i, kde chodím často, len neviem, či sa to radí medzi moderné webaplikácie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
kopretinka
Richard

Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Dokonca aj v Google Chrome (prehliadači) ho máš.....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
misoft
kopretinka
Richard

Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Dokonca aj v Google Chrome (prehliadači) ho máš.....
Dokonca aj v aplikaciach v telefonoch sa nachadza.

ja ked si stiahnem nejaky novy program, ci aplikaciu, tak ako prve hladam "koliesko",aby som si program prisposobila
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
misoft
kopretinka
Richard

Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Dokonca aj v Google Chrome (prehliadači) ho máš.....
nemám chromého
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
arizona
misoft
kopretinka
Richard

Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Dokonca aj v Google Chrome (prehliadači) ho máš.....
Dokonca aj v aplikaciach v telefonoch sa nachadza.

ja ked si stiahnem nejaky novy program, ci aplikaciu, tak ako prve hladam "koliesko",aby som si program prisposobila
asi mám zastaralý telefén
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
kopretinka
asi mám zastaralý telefén
Tak to máš asi novú kombináciu Televízor + fén - daj si patentovať
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
misoft
kopretinka
asi mám zastaralý telefén
Tak to máš asi novú kombináciu Televízor + fén - daj si patentovať
....teď,teď tady byl ! ......Jára Cimrman...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
Chcela by som sa spytat Richarda, ci by nebolo mozne nastavit Poradu tak, ze ked ma niekto novy odkaz v profile, aby to "koliesko" blikalo,alebo svietilo na cerveno ako pri notifikaciach...skratka, aby nejak upozornilo na novy odkaz./alebo,aby vyskocilo vyskacovacie okno ako pri spravach/
Obcas sa mi stava, ze niekto mi napise odkaz do profilu,ale pridem na to neskoro. Ked je to nejaka otazka a druha strana caka na odpoved, tak niekedy zial, caka marne...

A taktiez tu mame vela novacikov,obcas im nieco napiseme cez odkazy,ale nevieme, ci novacikovia vedia tie odkazy najst, ci sa vedia natolko orientovat na Porade a najst to cez nastavenia,alebo ci ich napadne kontrolovat svoj profil, ci tam nahodou nemaju nejaky odkaz.

Preto si myslim, ze keby ich to upozornili napr.blikanim, ze skor na to kliknu a precitaju...
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 21.11.13
  2. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 05.09.13
  3. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 19.05.13
  4. Príspevkov: 4, Posledný príspevok: 07.05.13
  5. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 06.05.13