Zavrieť

Porady

sociálne štipendium - prerušenie štúdia

Dobrý deň, štúdium mám prerušene od 01.02. do 15.12.2013, po zápise si chcem podať žiadosť o soc. štipendium, referentka mi však povedala, že si môžem podať až vo februári 2014, keďže naposledy som ho mala vyplatene
v januári 2013...ale ja som na internete našla, že sa „pripočítajú k dobru“ celé mesiace počas ktorých som mala štúdium prerušené, teda to vychádza 10 mesiacov....nemala by som dostávať soc. štipendium od decembra do júna?
tictac7 ...daj link. Info: "...našla som na internete..." sa rovná JEDNA BABKA POVEDALA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ale ved si podaj kedy chces, referentka na studijnom nerozhoduje o priznani stipendia

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Dobrý deň, štúdium mám prerušene od 01.02. do 15.12.2013, po zápise si chcem podať žiadosť o soc. štipendium, referentka mi však povedala, že si môžem podať až vo februári 2014, keďže naposledy som ho mala vyplatene
    v januári 2013...ale ja som na internete našla, že sa „pripočítajú k dobru“ celé mesiace počas ktorých som mala štúdium prerušené, teda to vychádza 10 mesiacov....nemala by som dostávať soc. štipendium od decembra do júna?

    tictac7 (Dnes 23:30) ...daj link. Info: "...našla som na internete..." sa rovná JEDNA BABKA POVEDALA

    ...a máme tu ďalšieho mudrlanta - položí otázku - vyžiadam si doplnenie - tak sa radšej odhlási. Aby som nevyzerala ako taký naháňač výplodov mojej fantázie, radšej som to celé skopčila ,,,, uvidíme ... počkám chvíľku ,,,
    mimi51 ospravedlňujem sa, ale ja som si žiadne doplnenie nevšimla

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Stipendium je za obdobie, kedy studujes.. Ked mas prerusene studium, soc. stipko nedostavas.

    sociálne štipendium - prerušenie štúdia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.