Zavrieť

Porady

nedoplatok na dani

ahojte, opat sa obraciam s tou istou prosbou ako v utorok - kedze mi v ten den nevedel nikto poradit - naozaj to potrebujem - lebo mame fin.kontrolu a ja nemam este odovzdane "hlasenie o vyuctovani dane" kedze sa stale pasujem s tymto problemom: v roku 2004 neboli zo strany zamestnavatela zaplatena dan, ktora sa strhla zamestnancovi zo mzdy - teraz mi to vyskocilo a neviem, kam tu sumu mam v tom "hlaseni" uviest - totiz nech to ratam ako chcem akosi mi to nevychadza - prosim skuste mi poradit..vopred vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    stanicapap
    ahojte, opat sa obraciam s tou istou prosbou ako v utorok - kedze mi v ten den nevedel nikto poradit - naozaj to potrebujem - lebo mame fin.kontrolu a ja nemam este odovzdane "hlasenie o vyuctovani dane" kedze sa stale pasujem s tymto problemom: v roku 2004 neboli zo strany zamestnavatela zaplatena dan, ktora sa strhla zamestnancovi zo mzdy - teraz mi to vyskocilo a neviem, kam tu sumu mam v tom "hlaseni" uviest - totiz nech to ratam ako chcem akosi mi to nevychadza - prosim skuste mi poradit..vopred vdaka
    Ak to nebolo zaplatené tak to uvedieš do časti I. bod4. Nedoplatky na dani.

    stanicapap je offline (nepripojený) stanicapap

    stanicapap
    a ked bola z toho zaplatena len cast? napr. nedoplatok 8 tis., zaplatena cast 3000,- kde pisem tuto zaplatenu alikvotnu cast?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    stanicapap
    a ked bola z toho zaplatena len cast? napr. nedoplatok 8 tis., zaplatena cast 3000,- kde pisem tuto zaplatenu alikvotnu cast?
    Potom tam uvedieš nedoplatok 5000.-.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    stanicapap
    a ked bola z toho zaplatena len cast? napr. nedoplatok 8 tis., zaplatena cast 3000,- kde pisem tuto zaplatenu alikvotnu cast?
    Tú zaplatenú časť máš zohľadnenú v skutočne odvedenej dani.

    stanicapap je offline (nepripojený) stanicapap

    stanicapap
    srdecna vdaka, velmi mi to pomohlo - vy vsetci ste moji "anjelikovia strazny" uz min. 1/2roka.. naozaj dakujem x-krat...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.