Zavrieť

Porady

v

v septembri mi umrel deda strašne sme ho mali radi,vten den ket sme ho pochovali tak som ho čekala že dojde sa semnú rozlúčit nechála sem si svietit lampu a celá sem sa triasla a plakala som.priatel vedla mna zaspal,a ja som počula zvuk píštalky ktorú nosíval na krku a potom ešte kašlaní.a uplne sem cítila že je enco pri mne pri posteli pretože zrazu sem sa nehýbala - netriasla som sa ani som nemohla nič povedat len sem pozerala nato miesto.trvalo to chvílku asi 5 min.dnes ráno príšla knam babka jeho manželka a povedala mi že sa jej snívalo že stojí pri ní pri posteli a pozerá sa nanu a babka sa ho pýtala že co tu robíš jak si sa sem dostal ale neodpovedal jej a potom sa prebudila.vyzeral uplne tak ako ket mal pohreb tú tvár mal peknú bez vrásek... spolužiačka mi povedala že sa jej to stalo s jejími starými rodičmi a že ked sa to stalo jej dedovi tak jej babka zomrela o 4 mesiace.velmi sa bojim nechcem aj o nu príst.aký je váš názor prosim.

4 komentárov     zbaliť
Mila123 ak ste veriaca osoba, vyhľadajte kňaza, ten Vám pomôže .....
a ak by ani to nepomohlo, tak potom psychiatra je potrebné vyhľadať.....
Lifka t skúsim knaza ...k psychiatrovi mám ešte daleko!
Lifka t a som veriaca !
misoft Poprosil by som opraviť názov - to v je nič nehovoriace! http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.