Zavrieť

Porady

Môže obsahovať balík do Británie údené výrobky?

Dobrý deň,
prosím o radu, neviem presne zistiť, či môžem poslať dcére do Británie balík s najkými slov. výrobkami. Konkrétne chcela som jej poslať nejaké klobásky, šunku, oštiepok. Všetko pre osobnú spotrebu. Viem, že je s potravinami vyvážať problém, len som jej chcela urobiť radosť a neviem či to mám riskovať.
Ďakujem za rady.
Koreňová
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    nesmies. Kukni tuto http://pe.usps.com/text/pub52/pub52c5_008.htm. Pisu tam , ze len susene potraviny sa moze posielat. Ale za na druhej strane, neviem si predstavit co horsie sa moze stat, len ze ti to niekto na poste vyhodi do kosa.
    Sunku by som vsak asi neposielal.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    adyl.korenova ďakujem za radu
    Ľubomír Posielame baliky do VB za deťmi a aj osobne sme niesli v lietadel v kufri a nikdy nám nič nevyhodili. Pred týždňom som posielal balik cez službu - od dveri k dverám - prepravabalikovanglicko - balík tam bol do 3 dni. A to bola kalamita -víchrica v Európe.
    Okrem alkoholu a cigariet môžeš cez nich poslať aj skriňu. Za lepšie ceny ako na pošte či UPS. balík do 15 kg - 25 €, potom to stúpa. Na pošte za 3,5 kg balík mi narátali 30 €.
    Hľadaj, takých spoločnosti je na nete dosť.
    olybaba ... tiez spokojnost s touto formou prepravy, vyuzivam ju uz 5 rokov ...
    adyl.korenova vďaka za rady
      zbaliť

    Môže obsahovať balík do Británie údené výrobky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.