Zavrieť

Porady

Ako si poradiť s HERPETICKÝM EKZÉMOM (KAPOSIHO)

Prosím, nemáte niekto skúsenosti s liečbou tohto ekzému prírodnými prostriedkami?
Opakuje sa aj po chemickej liečbe. Prejavuje sa mokvajúcimi, svrbiacimi vyrážkami po celom tele.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    a čo konkrétne potrebuješ, ... lebo predpokladám, že zovirax, resp herpesin , prípadne iné lieky máš naordinované (isoprinosin)..?
    ak len na uľavenie - tak ja mám dobré skúsenosti s repíkom - má dezinfekčné účinky, aj ukľudňuje svrbenie. Aj Alpa pomáha .. a ešte - tinktúra z medvedieho cesnaku.
    Naposledy upravil Katy a R : 15.12.13 at 11:47
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MartaPis no toto všetko bolo užívané... po hospitalizácii to lekári ukončili... vyliečené...no po pár dňoch sa to vrátilo
    Katy a R s tým ale musíš počítať (horšie obdobie, lepšie obdobie) - je to vlastne nafurt. máš v sebe ten vírus
    lujza.j moje decko ma spiaci atopický...teraz som si doma vyrobila domáce harmančekové mydlo.....neviem či sa umývaš napr., dá sa vyrobiť aj repíkové.....
    MartaPis no, tak skúsime vyrobiť ak dáš recept, dakujem
      zbaliť

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    vedela by som kde by ti poradili...ale bola by to reklama...ak chceš napíš mi IP

    doplnam - ale začala by som vit.C - 40 mg/kg/deň...ostatné IP
    Naposledy upravil Pohar : 15.12.13 at 11:04
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MartaPis začali sme aj s vit. C, ale potom nasledovala hospitalizácia, a po pár dňoch sa to začalo opäť zhoršovať
    Pohar isoprinosine ste ako brali? myslím schému...počet tabl. denne?
    MartaPis to sme nebrali
    Pohar ešte doplním: určite by som zašla aj za imunologom - urobí si svoje krvné testy ktoré potrebuje, a budete múdrejší.... mne veľmi pomohol. Po herpese, aj po mononukleoze. Duplom ak sa to opakuje. Brala som aj isoprinosine. Potom nasadil Imunor - fantastická vec, pije sa to raz za týždeň....posilní imunitu a všetko vôbec. Potom sú aj silnejšie veci ako napr. Imodin - aj ten mi pichal, ale len 3 dávky - cítila som sa super. Plus posielam IP....k tým prírodným vecam.
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    kožný lekár čo hovorí prečo sa to vracia?...neskúšala si ho vymeniť lekára....
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    MartaPis kožný lekár to nevysvetlil, že prečo sa to vrátilo, a uvidíme ako sa to dalej vyvinie...
    Katy a R treba sa pýtať, preštuduj aj na webe o čo sa jedná ... a aj liečba je stále lepšia (v porovnaní s minulosťou)
    https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...edDasdKB0-JXEw
    Pohar ešte ma napadla jedna pani bylinkárka - super žena - pomohla X deťom, aj dospelým....pohľadám kontakt, ak chceš....len je strašne zaneprázdnená - kopec ľudí k nej chodí...
    MartaPis ďakujem za rady
    Pohar prajem všetko dobré....
    BXLmiami To žartuješ,však.Ty meníš lekára zakaždým ked dostaneš 2x po sebe chrípku?
    lujza.j Ak je to reakcia na mna...tak ja hovorim o kožnom lekarovi a viem prečo....
    BXLmiami Je to vírusové ochorenie,ktoré sa roznosí do AD vlastnými ručičkami takže?Nech nebabre a riešiť treba herpetickú infekciu.
    lujza.j Mne ked sa herpes vyhodi na hube.....pre mna nastala vynimocny stav!...predpokladam ze zadavatel temy si uz co-to o ochoreni precital....
    Pohar BXL suhlas pohodí všetkých v okrese
    lujza.j Sa smejes ako blazom holemu zadku....ale co uz chuďa....
    Pohar bláznov poznám...ale blázmov? to asi to striedanie lekárov ...
      zbaliť

    Ako si poradiť s HERPETICKÝM EKZÉMOM (KAPOSIHO)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.