Zavrieť

Porady

Tvorivé dielne v škôlke

Milí poraďáci, zajtra máme v škôlke tvorivé dielne samozrejme s vianočnou tematikou, musím si do zajtra pripraviť nejaký materiál... a výrobok, čo by som asi tak mohla vyrobiť so svojou 5,5 ročnou dcérou....nedáte mi nejaké typy /www-stránky/??? už som popozerala niečo aj na youtube, ale predsa len, viac hláv...viac rozumu....veľmi ďakujem...
avalik ty ako rodic si musis nieco pripravit???
Ingrid Ondruskova no ano...je to taká tradícia aj sa mi páči...na 15-tu hodinu zajtra donesiem do škôlky nejaké cingrlátka a pokúsim sa niečo /len ešte neviem čo/ s dcérou vytvoriť. Minulý rok sme robili taký stromček tak sa nechcem opakovať... a hľadám na nete nejakú inšpiráciu...musí to byť niečo nenáročné na materiál /aby som nemusela niečo kupovať za 6,-EUR!!! a aby vyhotovenie trvalo max. 1 hodinu, lebo o 16tej ideme všetci domov.......na však uvidím...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    na FB mas vela skupin, ci profilov, kde najdes mnoho nametov, len zadaj hladany vyraz do vyhladavaca, vyhodi ti vela peknych veci.
    Ingrid Ondruskova Jej ďakujem za typ, hrabať sa na FB ma teda nenapadlo!!!

    Tvorivé dielne v škôlke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.