Zavrieť

Porady

elektronicka komunikacia - zdanovacie obdobie - chyba v roku

Dobrý večer prosím vás kde robim chybu ked prvý krát podávam prehlad a DPH elektronicky cez portál drsr,
pri vyplnani tlaciva nemozem zadat iný rok ako je 2011, potrebojem tam dat 13
zvolil som :
Typ daňového priznania: Daň z pridanej hodnoty (platná od 1.1.2011 do 31.12.2011)

mám tam len tento jeden rok 2011 a starsie od 2005, tak isto Prehlad končí rokom 2010 vyššie to nejde

DOPLNENÉ:
pán Srska ma naviedol na správnu cestu, ale mám další problém, a to že na papieri od učtovníčky mám trochu odlišné čisla ako v aplikácii eDane ( dvojklikom sa to samé opraví ) ak to tam vpíšem jak to mám vytlačené pri kontrole mi zobrazí 2 logické chyby, no a tím dvojklikom to opravím. Konkrétne sa zmeni riadok 02,04,19
Naposledy upravil allgreen : 17.12.13 at 20:43
6 komentárov     zbaliť
srska aké sú rozdiely v 2,4 a 19?
allgreen rozdiel v 2riadku 0,03 , 4riadok 3,40 , 19riadok 3,43 ale prenieslo sa to aj do 31 a 34 tiež rozdielom 3,41
srska s +0,03 sa netráp. odošli to, aktualizuj údaje účtovníčke a zaplať čo je v r.34
srska prehľad v r.7 a r.8 je ok?
allgreen dakujem , hned budem lepšie spať
allgreen hej, prehlad som odoslal,ten bol ok ale s DPH počkám do zajtra, ked jej zavolam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    cez eTax? ak áno, tak je to zle. treba cez eDane
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    allgreen páni dík, to ma nenapadlo, preco to cez eTax nejde,
    srska ???
    allgreen cez eDane nemusím mat ZEP? lebo mam len dohodu? dík
    srska stačí. pred odoslaním ti ponúkne aplikácia dve možnosti
    srska ak nemáš - inštaluj: http://edane.drsr.sk/install/
    allgreen ešte raz ti dakujem, instaloval som to uspešne a je tam ten rok v poriadku, možem podat aj papierovo DPH a prehlad ak to pošlem elektronicky?
    Antonia Jendrišáková Ak máš tzv."starú dohodu" musíš na DÚ zmeniť väzbu na Tvoj ID používateľa. Na stránkach drsr vypíšeš Dohodu 2x vytlačíš, ak si splnomocnený napíšeš aj splnomocenie 2x vytlačíš, zoberieš "starú Dohodu" a REgistračný formulár používateľa s ID poučívateľa a pôjdeš na Tvoj miestne príslušný DÚ zmeniť väzbu. Dohoda môže byť bez elektronického podpisu.
      zbaliť

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Treba si z ponúkaných možností pri výbere tlačiva vybrať ten, na rok 2013

    Naposledy upravil JankaO : 17.12.13 at 19:57
    allgreen práve to ze tam nemám možnosť zvolit iný rok najviac 2011 začína to od 2005

    elektronicka komunikacia - zdanovacie obdobie - chyba v roku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.