Zavrieť

Porady

biele škvrny pred čami

Dobrý deň , rada by som sa opýtala , keď sa pozriem na predmet vidím na ňom niekedy biele škrny...zrak mám dobrý aj do dialky aj do blízka , vedeli by ste mi poradiť ?
korela Naty0711, kde si? Niektoré odpovede ignoruj. Vyjadrujú sa k tomu, čo sami nezažili.
Tie biele škvrny sú v akej veľkosti a v akej vzdialenosti ich vidíš? V bezprostrednej blízkosti, vzdialené i niekoľko metrov, sú na tmavom podklade, sú nepohybujúce sa, alebo aj kmitajúce?
romana288 ja som ala tieto problemy v ramci borelizy..ale urcite to moze byt hocico ine. as aj ine problemy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Nie sme ocni lekari, treba ist na kontrolu k lekarovi. Ocne problemy nie su len to, ze nevidim dobre do dialky, blizka, su aj ine, vaznejsie ocne ochorenia.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Pohar toto sa nedá nič iné len ignorovať
    alaya1 a preco neignorujes, ci si prisla vyryvat ????
    Pohar šak ignorujem
    alaya1 ze ta to bavi, aj na Vianoce vyryvat. pripominas mi jednu moju priatelku , ked ignorujes, ta to dodrziavaj a sup do kuchyne, salat robit.
    Pohar ved si rob šalát aj mne niekoho pripomínaš
      zbaliť

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    určite treba ísť lekárovi
    očných porúch je nespočítateľne
    dnes má už každý očný lekár dostatočné vybavenie prístrojmi, takže čím skôr očnému
    Naposledy upravil Terezia13 : 18.12.13 at 11:44
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Pohar tieto komenty by mal admin zrušiť - to je niečo podobné ako s tými psami...kde je admin? toto čo je??
    misoft No neviem - čo by mal admin zrušiť? Či môj koment, alebo nejaký pohár.....
    Pohar skôr tvoj koment - návod na rušenie psov!!!! to je zrelé aj do televízie
      zbaliť

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    A umyla si ten predmet? Možno je to len prach. Lebo toto mávam aj ja: vidím na predmete biele škvrny a keď sa premôžem a umyjem predmet tak biele škvrny zmiznú .......
    erik555 este horsie je, ked vidis pecenu hus a ona tam naozaj nie je...a potom pride na pomoc Vilko Rozborilko.
    vlado 33 Ti prajem aby ho raz k tebe niekto poslal.
    erik555 gunara? Posli mi radsej hus...ty niekto
    misoft ..alebo:
    Pokiaľ vidíš prachy v pudilári, ale v skutočnosti tam nie sú - hybaj ty k očiarovi. Ale pokiaľ nevidíš žiadne prachy v pudilári - tak si OK!
    Pohar pre toto sme prestali chodiť.... ((((((( bože kde je bývalá porada???????????,
    misoft Veď sem nemusíš....... ani si nevšimneme, že tu niekto "chýba"......
    buchač Škoda , že nevidno ,kto urve to nevhodné .

    Takže bez oslovenia , milý hodnotiteľ :

    LEN DEBIL sa obráti na internet s problémom ohľadom očí !!!!
    NORMÁLNY jedinec ide rovno k oftalmológovi ....

    Ak si nepochopil/a tú skrytú podstatu a pointu môjho príspevku , nuž to neovplyvním .
    Neovplyvním ani konanie nikoho iného , ale môj názor je jednoznačný .

    Radšej by som bol bez jednej ruky , ako byť slepý .

    Capisci ???

    biele škvrny pred čami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.