Zavrieť

Porady

Notebook podsvietenie / jas

<p>Dobrý den mam taky problem že doma používam notas a napojím ho na monitor a mam to tak nastavené aby som nemal 2 obrazy takže svieti len monitor notas nie. No a som mimo domova takže monitor nemam tak že si pustim notas a logo pri win7 sa ukaže spúšta sa všetko pekne ale ked nabehne OS (windows) tak zrazu ako keby bolo vyp. podsvietenie tak som skusil fn + f7 a nereaguje to tak som ho reštartol a skusal fn f7 pri zapínani a išlo to ale v samotnom OS to už nejde.</p><p>Pred zapnutím notasu prvý raz som tam hodil baterku ktorú som nepoužíval dlhšiu dobu tak som sa ju rozhodol nabiť a používať trošku.&nbsp;</p><p>Tak neviem či to spravilo kvoli tej baterke ktora bola vyštavena ale ked som baterku dal preč a zap. notas bez nej tak aj tak furt monitor ako keby mal vyp. to podsvietenie nechapem.... Prosím o pomoc je to surne musím si tam robiť veci do prace</p> Všetky fakty som zhrnul
a este by som chcel dodať že som si pred nedávnom instaloval driver na graficku kartu a tam som nastavoval priority monitory kedže používam doma monitor ktorý apajam k notasu
Naposledy upravil Sermik : 25.12.13 at 22:31 Dôvod: dalšie faktyy
ivka70 Skus upresnit, co ti ide a nejde .. normalne ti ide monitor na NB a nejde ti ake podsvietenie? podsvietenie klavesnice?
Sermik nejde mi podsvietenie monitora na notebooku , sskusal som fn + f7 skusal som pridávať jas všetko mam nastavený ako primar monitor na notebooku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Sermik skúšal som obe nastavil som notas ako primár. aj cez panel uloh a nast. obrazobvky je nastaveny ako notas aj cez tlacidlo win + p fakt nechápem prosím odalsie rady
    misoft Tak skús ešte tento pokus. Nabehni do Safe modu - bude sa zobrazovať LEN primárne zobrazenie - a tam si v nastaveniach obrazovky dáš detekovať displej - nájde len ten jeden. A po reštarte by mal nabehnúť práve ten detekovaný.
    Sermik misoft to som robil v ovladacom paneli aj v ovladači na graficku tam som dal že detekovať ono mi to na obrazovke vyhodilo 1 ako ten monitor čo ma notas a dalej nič je rozdiel v tom Safe mode a takto ked to robim ? Je možné že mi odišlo podsvietenie na notasi? Mam ho necelé 3 roky a je to dosť kvalitný notas tak neviem... teda mam skusiť aj safe mode?
    misoft Skús - a po detekcii si tam nastav len jeden monitor. Ten bude primárny. Ostatné sa už nebudú zobrazovať.

    Inak - je zásada, že ak niečo nastavím navyše (napr. druhý monitor), tak po ukončení práce sa všetko musí nastaviť do pôvodného stavu - teda aj zobrazovanie z externého previesť na interný. Potom nebudú problémy.
    Sermik Lenže ja tu nemam druhy monitor + mam nastaveny monitor ako notas ak chapete..
      zbaliť
    Sermik dakujem

    Notebook podsvietenie / jas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.