Zavrieť

Porady

Skončenie RD a registračný list

Dobrý deň, dieťa sa narodilo 12.1.2011 zamestnankyňa ukončí RD a nastúpi do práce. 12.1.2014 pripadne na nedeľu. Aké dátumy má zamestnávateľ uvádzať na RL dátum skončenia RD a dátum zániku prerušenia? Oba dátumy budú rovnaké 12.1.2014? Kedy to treba nahlásiť do SP - vopred v piatok 10.1.2014 alebo v pondelok 13.1.2014, keď nastúpi do zamestnania?
ďakujem za pomoc. PS: treba ešte niečo iné do SP ako 2 RL zmena a prerušenie?
Vie niekto poradiť?
Naposledy upravil 1hugo1 : 29.12.13 at 07:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzkaga je offline (nepripojený) zuzkaga

    zuzkaga
    Zamestnankyňa by mala nastúpiť 13.1.do práce (aj keby 12.1.nebola nedela ale normálny pracovný deň). 12.1.2014 je dátum zániku prerušenia. Ja by som registračný list poslala už v piatok 10.1. pred nástupom do práce. Myslím, že 8 dní platí pre zdravotnú poisťovnu.
    Pepa ........ pred nástupom do práce, resp. pred začatím výkonu práce sa týka prihlásenia do registra poistencov Sociálnej poisťovne. Prípad uvedený zadávateľkou - zamestnankyňa v registri poistencov SP je, ale má prerušené poistenie. Platí 8 dní ako som uviedla vyššie.

    Skončenie RD a registračný list

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.