Zavrieť

Porady

vedel by niekto preložiť tento text do nemčiny ? prosím

Väčšina ludi na svete vino pozna. no málokto vie akým postupom sa vyrába, aká ťažká je práca sommeliéra a v čom spočíva. Touto prácou sme chceli ľudpom priblížiť základné poznatky o víne. Vdaka stredoškolskej odbornej činnosti sme nadobudli nove znalosti , ktoré vieme počas nášho študia využiť rovnako ako po jeho skončení.
13 komentárov     zbaliť
lujza.j a otázka?
marjankaj To je rozkaz.
Štefan Pastorek a niečo k téme?
veronikasad Keby si si to skúsil preložiť sám a nechal poraďákom skontrolovať ?
Štefan Pastorek ja to tak skusim že to dam len do googe translate
veronikasad To nemyslíš vážne - ak si teda stredoškolák ...
Štefan Pastorek já sa nemčinou nezaoberám já som angličan to mám spraviť SOČ resume v dvoch jarykoch anglina tu mám len mi chyba nemčina
veronikasad Nevyučujú sa náhodou na strednej škole dva jazyky ? Potráp trošku mozgové závity ... Určite ti to zajtra niekto opraví (ale neprikladaj z google prekladača, to nie je fér)
Štefan Pastorek mám nemčinu ako začiatočník ale som v 2 ročníku a po nemecky viem akurát tak počiťať a nie robiť takéto vety
veronikasad Počítať sa učia deti v materskej škôlke, nie v druhom ročníku SŠ, nemyslíš ?
Štefan Pastorek ty si strašne iteligenty radšej keby si svoju iteligenciu využil na ten text my sa učíme písať teda prekladať do jednoduchých prítomných viet a nie vety písať v množnom číslee
pepsikova ..google ti vysolí len zlátaninu..prečo nepožiadaš profesora nemčiny, nech ti s textom pomôže?..neviem, kto ti dal takú úlohu,keď iste vie, že na ňu nestačíš!..ale pýšiť sa cudzím prekladom-ved ten profák by na to prišiel hneď-ak je to teda úloha!..
korela veronikasad, čo ho cepuješ, to je otázka nášho školstva, kto vyučuje jazyky, je to naozaj veľmi rôzne, individuálne až príliš :-), ešte stále nemá kto
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    vedel by niekto preložiť tento text do nemčiny ? prosím

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.