Zavrieť

Porady

Kvalitny autoservis Banska Bystrica / Zvolen

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
poradte prosim, dobry autoservis v Banskej Bystrici a okoli. Pod "dobry" myslim profesionalny pristup, vyuceni automechanici, kvalitne odvedena praca za rozumne ceny. V dobrom autoservise z auta nic neubudne, autoservis je tiez poisteny voci skodam, ktore sa mozu stat pri oprave. (napr utrhnuta skrutka pri odvzdusnovani brzd)
Osobne skusenosti a referencie by pomohli, kedze autoservisy su dnes plne nezaplatenych, zadudranych automechanikov, ktori vcera pokladali kachlicky, tak je veru tazko vyberat.
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

www.hatiar.eu
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
vieš, to je vec pohľadu, názoru, kritérii, vlastných znalostí ohľadom áut. Niekto má na jeden servis názor super dobrý, niekto do neho ani nevkročí.

Ja osobne chodím do Autoraster (Zvolen). Asi 4 roky mi tam servisovali (staršie) auto. Vedeli porobiť všetko možné (občas aj nemožné), v rámci možností. Teraz tam chodím aj s novším autom. Zdá sa, že sú v obraze. Meniť určite zatiaľ nebudem. A je mi jasné, že keby som vymenil servis, tak v novom by znosili tento pod čiernu zem.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jslancik
vieš, to je vec pohľadu, názoru, kritérii, vlastných znalostí ohľadom áut. Niekto má na jeden servis názor super dobrý, niekto do neho ani nevkročí.

Ja osobne chodím do Autoraster (Zvolen). Asi 4 roky mi tam servisovali (staršie) auto. Vedeli porobiť všetko možné (občas aj nemožné), v rámci možností. Teraz tam chodím aj s novším autom. Zdá sa, že sú v obraze. Meniť určite zatiaľ nebudem. A je mi jasné, že keby som vymenil servis, tak v novom by znosili tento pod čiernu zem.
hmmm, skusim nabuduce. Diky za tip. Inac to je nejaky slovensky folklor, ze kazdy dalsi remeselnik, nadava na toho co bol pred nim
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Indeed
ti chlapci sa ale zaoberaju vylucne LPG, ci?
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
taiko
hmmm, skusim nabuduce. Diky za tip. Inac to je nejaky slovensky folklor, ze kazdy dalsi remeselnik, nadava na toho co bol pred nim
ja tomu chápem, sám som taký. Každý máme svoje postupy, svoje kritériá, a sme presvedčení, že tie naše sú najlepšie. Skúsil by niekto tvrdiť, že nie Je to profesionálna deformácia.

V tom servise (autoraster) tiež neboli nadšení so stavom auta, toho novšieho. A to predtým chodilo do autorizovaného servisu danej značky. Pôvodný majiteľ nemal šajnu, že mal deravý chladič fušersky "opravený". V servisnej knižke samozrejme ani zmienka. A vydávať zodraté kotúče za vyhovujúce, bez komentára. FIAT Lovinobaňa, ak by niekto chcel vedieť.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

taiko musiš mať taku zákazku aby sa to servisu oplatilo, ak chceš len vymeniť doštičky tak Ťa pošlú het,lebo je jasne,že na Tebe nezarobia...
Ale zas tiež v sevisoch nemaju radi ked niekto pride s nejakým 15-ročným autom a začne vymyšľať, že chce všetko dat do tip-top stavu
poradil som ti Hatiara na Hronskej pri Kauflande, (býv.autosalon mazda) lebo maju diagnostiku na všetky vozidla,kedže montuju lpg
a od diagnostiky sa všetko odvíja
nejakú "hlušinu", to znamena vymena podvozkových dielov, brzd.komponentov, vymena spojky zvladne hocijaky zručnejší a skuseny garažmajster, nepotrebuješ ani servis...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Indeed
taiko musiš mať taku zákazku aby sa to servisu oplatilo, ak chceš len vymeniť doštičky tak Ťa pošlú het,lebo je jasne,že na Tebe nezarobia...
Ale zas tiež v sevisoch nemaju radi ked niekto pride s nejakým 15-ročným autom a začne vymyšľať, že chce všetko dat do tip-top stavu
poradil som ti Hatiara na Hronskej pri Kauflande, (býv.autosalon mazda) lebo maju diagnostiku na všetky vozidla,kedže montuju lpg
a od diagnostiky sa všetko odvíja
nejakú "hlušinu", to znamena vymena podvozkových dielov, brzd.komponentov, vymena spojky zvladne hocijaky zručnejší a skuseny garažmajster, nepotrebuješ ani servis...
ako to myslis, aby sa " oplatilo "? Sak mechanik je plateny od hodiny ci nie? 15 rocne auto sa neda dat do tip-top stavu? Ci do servisu sa chodi len ked chces vymenit nieco co stoji 5000EUR? Kua dufam ze takto servisaci nerozmyslaju. Ci aj tam su taki, ze ich zakaznik otravuje?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

veľa občanov južnych okresov, si dávaju servisivať svoje auta v Maďarsku,hlavne v autorizakoch, vyhodné ceny niekedy aj o 30-40 %

A bonusom je ,že vo veľkych mestach aspoň prijimaci technik vie sa dohovoriť po anglicky
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať