Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    A čo tak sa spýtať po čom túži? Plus treba uviesť aspoň akú školu končí, čo ju baví a hlavne kolko € môžete resp. chcete investovať. Lebo to môže byť dar ako hodinky, sada luxusných pier, nejaká sada šperkov, nejaky obraz, poukaz na dovolenku, notebook, tablet .....
    Naposledy upravil tom_i : 09.01.14 at 17:21
    eri-ka študuje ekonomiku a myslím že ju to baví... no pýtať sa jej rodičia moc nechcú ... tak sa pýtam že čo sa tak dáva ako dar na promócie... no nie zas niečo príliš prehnané
    tom_i Dava sa cokolvek chces z vyssie menovaneho, vsetko zavisi od vas ved vy ju poznate, alebo mozete dat luxusnejsi diar, vizitkar aj s hotovymi vizitkami, elegantnu kabelku .... alebo peniaze

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    no ked sa nechcu pytat tvoji rodicia, opytaj sa ty co by ju potesilo

    ja som bratovi dala vyrobit okruhlu peciatku "EX LIBRIS MUDr. .... " a tak ma vsetky svoje knihy oznacene
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    monako jééé...to je krásny dar, určite potešil
    avalik ano ... a dodnes poctivo pečiatkuje všetky knihy ... len by som ju mala dať prerobiť - už má aj PhD. ... ale asi ešte počkám, vyzerá to, že v dohľadnej dobe už bude aj doc.
    kukučka aj moja dcéra takú má, niekto robí na sashe, už som doplnila svoju radu, vskutku sa tam dajú nájsť krásne veci. opýtajte sa jej, či tam nemá list želaní
    myma wow, konečne origi nápad!
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Oni ju poznaju osobne, takze asi vedia, co by ju potesilo. Ak nevedia, tak "obalocka" vzdy potesi...obdarovany si kupi, co potrebuje .-)

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Kvety a šperk, môže si ho vybrať sama.
    doplnené:
    veľký výber - nádherné výrobky z kože, dreva, keramika, šperky atď sashe.sk
    Naposledy upravil kukučka : 09.01.14 at 20:49

    Moja sesternica bude mat promociu a jej mamina bude robit oslavu. Kedze moji rodicia su jej krstní rodicia, tak uvazuju o darceku. Neviete poradit co jej kupit ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.