Zavrieť

Porady

Osobná skúsenosť s výrobkom : BOBBLE /fľaša na vodu/

Mala by som prosbu: dnes som v Tescu kúpila takú malú priesvitnú fľašu s karbónovým filtrom /keďže to stálo 1,-EURo išlo viac-menej o zvedavosť.../ale neviem celkom pochopiť na čo to je, je tam aj uvedená stránka:
www.waterbobble.com a neviem AJ, nechytám sa. malo by to akože filtrovať vodu?, pôvodne som mala predstavu, že si do tej fľašky bude dcéra do školy zarábať sirup s vodou-akože pytný režim, ale teraz nie som si istá, či môžem
a mám veľa ďalších otázok....napr. môžem fľašu naplniť len do polovice čistou vodou a účinok je rovnaký? a od čoho mi filter vlastne tú vodu očisťuje?? máte osobnú skúsenosť??
kopretinka podľa toho linku by mal filter vydržať na 300 fľašiek vody....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    to je niečo ako filtračná kanvica.........hocikde si môžeš nabrať vodu a ten filter v štupli to prefiltruje.....takže sirupová voda asi nie.......jedine,že tam nedáš ten filter....
    http://www.zoot.cz/bobble?currency=E...FclQ3godfmsAng
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ingrid Ondruskova Ďakujem za ten link....
    kopretinka ak sú aj filtre za takú smiešnu sumu,tak si nakúp....
    Ingrid Ondruskova áno sú....brutálny výpredaj!!!!
    kopretinka a ja zas nie som v robote!
    Ingrid Ondruskova No čo už....
    kopretinka tak predsa sa mi ušlo,našla som ešte v sklade,dosť toho bolo
      zbaliť

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Za 1 € ? Tak to je aká zľava....Ja mám tú fľašku , pijem z nej čistú vodu z vodovodu a pretože ju používam denne , tak filter mením cca po dvoch mesiacoch. Lenže filter stojí asi 6 € a viac. Takže som z tej ceny za akú ju má tesco šokovaná. Škoda, že u nás poblízku nemáme, hneď by som si išla kúpiť.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka no niekedy sa v tescu robia takéto výpredaje....potrebujú sa toho zbaviť.....takže cena symbolická.......
    srska v starom roku vykupovali použité po 0,50 evri :-))
    kopretinka čo vykupovali?? toto? http://www.zoot.cz/bobble?currency=E...FclQ3godfmsAng lebo o tom sa tu bavíme
    srska nevadí - naučíš sa
      zbaliť

    Osobná skúsenosť s výrobkom : BOBBLE /fľaša na vodu/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.