Zavrieť

Porady

Linka MHD BA

Prosím o radu ako sa dostanem z AS Mlynské Nivy na Drotársku cestu.
Potrebujem sa dostať na Správu účelových zariadení.

Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Najprv pôjdeš trolejbusom č. 206 a na Kollárovom alebo Hodžovom nám. prestúpiš na trolejbus č. 205. Len neviem kde presne je Správa účelových zariadení a kde treba vystúpiť. Inak skús www.imhd.sk - je tam aj mapa aj cest.poriadky MHD v BA. Dúfam že som pomohla. možno niekto vie, kde to presne je a čím sa tam dá ísť najlepšie?

    Ľuba

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Ja jazdim autom takze to bude priblizne ale zastavka trolejbusu je na odbocke na Drotarsku a je to takych 100 m pesi odtial.

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Ja som Ti zistila, že Správa účelových zariadení je Drotárska č. 46, malo by to byť vedľa VŠVU a odporučila by som Ti aj ďalšiu trasu - z autobusovej stanice Mlynské Nivy trolejbusom 210 na Hlavnú železničnú stanicu (to je asi 10 minút) a potom autobusom č. 41 (to je asi 7 minút) až na konečnú zastávku - volá sa Šafranová a malo by to byť skoro oproti, resp. sa kúsok vrátiš. do deviatej chodí 4 x za hodinu, ale medzi 9 a 14 len 2 krát za hodinu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.