Zavrieť

Porady

zahraničná pracovná cesta

Živnostník vytvára program pre česku firmu. Zhruba 2x do mesiaca tam vycestuje na 2-3 dni. Na deň mu uplatňujem 840 CZK stravné a vreckové. Ponižovala som mu tým Sk pokladňu. V tomto roku 1x prijal za FV peniaze v hotovosi a tak mám v českej pokladni 5000CZK nechcem aby mi na konci roka ostali. Možem cesťákom ponižovať tento stav v pokladni? 5000-840-840..... Myslím si že áno, ale nie som si istá. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    tara05
    Živnostník vytvára program pre česku firmu. Zhruba 2x do mesiaca tam vycestuje na 2-3 dni. Na deň mu uplatňujem 840 CZK stravné a vreckové. Ponižovala som mu tým Sk pokladňu. V tomto roku 1x prijal za FV peniaze v hotovosi a tak mám v českej pokladni 5000CZK nechcem aby mi na konci roka ostali. Možem cesťákom ponižovať tento stav v pokladni? 5000-840-840..... Myslím si že áno, ale nie som si istá. ďakujem
    Áno, v podstate budeš akože z pokladne vyplácať náhrady za každý jeden cesťák v cudzej mene tak, ako má nárok, teda v CZK. Len pozor na časovú súslednosť, aby výdaje boli až po dátume toho príjmu.

    zahraničná pracovná cesta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.