Zavrieť

Porady

Dávka v nezamestnanosti po skončení RD

6.2.2014 mi končí RD a nechcem nastúpiť do práce.Prac.pomer bude ukončený dohodou. Chcem sa spýtať, či dostanem max. dávku v nezamestnanosti ak 7.2. budem mať 1 deň čerpanú dovolenku a zvyšná mi bude preplatená. Ukončenie prac. pomeru tiež k 7.2. Ďakujem za odpovede.

Nikto nevie poradit?????
Naposledy upravil topas103 : 21.01.14 at 16:18 Dôvod: zatial ziadna odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    áno, budeš mať max. dávku..
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    topas103 dakujem
    topas103 ahoj dakujem za odpoved este sa chcem spytat teraz mi mzdarka vyratala ze tu dovolenku mi preplati pravdepodobnym priemerom nie poslednym ked som robila, takze namiesto 4 eur/hod mi vyjde 2 eur/hod,a teda vyjde mi aj tak max. podpora?dovolenky mam celkom 22,5 dna.dakujem pekne
    ewita888 áno, vyjde
    topas103 dakujem pekne
    JAJA11 prečo by mal byť pravdepodobný priemer len 2 EURá? ten sa počíta z pravdepodobného platu, aký by bol, ak by ste do zamestnania nastúpili, teda aj s navýšením platov, ktoré v zamestnaní bol, ak by ste pracovali.... určite to nemôže byť nižší priemer ako ste mali predtým..... ale aj tak, ak vám zaplatia 22,5 dňa dovolenky a odpracujete len jeden deň, na úrade práce by mali počítať pri súčasnom znení zákona pravdepodobný priemer z celej sumy, ktorú vám vyplatia a 1-odpracovaného dňa..... čo zabezpečí slušnú podporu v nezamestnanosti... :-)
    topas103 dakujem za odpoved skusim to este upresnit..mzdarka mi chce preplatit tu zostatkovu dovolenku + 1 den cerpanu dovolenku prepocitanym priemerom pravdepodobnym len sa chcem spytat ci by som nemala mat priemer za posledny stvrtrok ked som robila. ten priemer je vyssi lebo posledny mesiac pred nastupom na MD som mala vyplatene jednorazove odmeny...alebo ten pravdepodobny ktory je nizsi.dakujem
      zbaliť

    Dávka v nezamestnanosti po skončení RD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.