Zavrieť

Porady

Pridanie prílohy k všeobecnému podaniu

K tejto oblasti mám ešte otázku.
Poslala som to ako všeobecné podanie s prílohou. Ale nie je mi jasné, keď mám ZEP, či podpisujem aj konkrétne tlačivo, kde je na úvodnej strane: Odtlačok pečiatky a podpis osoby podávajúcej záznamy alebo osoby oprávnenej na podanie záznamov za osobu podávajúcu záznamy, alebo len tabuľku vyplním, odošlem nepodpísanú a podpísanie je len celkové ZEP-om. Ja som to totiž vytlačila, podpísala, oskenovala, a poslala prílohu ako *jpg.. Neviem to dať do formátu *pdf, ako je odporúčané.. Pozerala som v schránke správ, a mám tam Prijaté a potvrdené. Nikde v poučení som nenašla, že to nemôže byť v inom formáte, *pdf bol doporučený formát. Tak by to malo byť v poriadku??

Ešte ukážka ako mám prílohu zobrazenú v schránke príloh.

Pozrela som ešte raz všetky návody a poučenia, o type prílohy tam nie je ani zmienka. Ešte aj v návode o type prijímaného dokumentu je prázdna strana, viď obrázok č.2.
Naposledy upravil Žabinka : 17.01.14 at 14:37
príloha.jpg  
1.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    priloha moze byt aj v jpg

    kedze Zaznam o pozemnom MV nie je uctovny dokument, jeho obsah mozes uviest v texte podania

    a na konci formulara by som vyplnila takto:

    Typ prilohy: ina priloha
    Sposob dorucenia: Elektronicky - sucast podania
    Popis prilohy: Zaznamy podľa § 70 ods. 6 zakona c. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty
    Žabinka Ďakujem Valika, takto som to urobila .

    Pridanie prílohy k všeobecnému podaniu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.