Zavrieť

Porady

Bezdomovec

Dobry den chcel by som sa informovat ci by bolo mozne ziskat nejaky prispevok na byvanie pre osobu bez domova ktora poberaq dochodok vo vyske 203€.
Dakujem
Naposledy upravil Alexander Stefanovic : 16.01.14 at 21:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    75% jej dochodoku je vyssich ako davka v hmotnej nudzi + prispevok na byvanie, narok na davky v hmotnej nudzi jej nevznikne.
    Dieta sa s rodicmi posudzuje len do veku 25 rokov.
    Naposledy upravil ivka70 : 16.01.14 at 18:51
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Alexander Stefanovic no ale mala by narok na prispevok na byvanie ak by som jej spravil podnajomnicku zmluvu ci to nieje mozne :O
    ivka70 Davka v hm. nudzi pre 1 osobu je 61,60 EUR, prispevok na byvanie asi 63,07 EUR, 75% z dochodku je 153,75 EUR, co je stale viac ako tie 2 davky dokopy.
    Tweety Prečo si pomazal text príspevku? Toto sa nerobí. Takto to tu nefunguje.
    Mila123 má predsa odpoveď, zabudol sa poďakovať, ešte dobre , že nevynadal Ivke, ......
    Alexander Stefanovic chcell som ho upravit ale mi oznacilo text a ako vidis stlacil som bodku a uz sa to neda vratit spat ... lutujem to lebo by som mozno pomohol nikomu v buducnosti nepamata si niekto ako to presne bolo? :/
    ivka70 poziadaj administratora cez trojuholnicek pod textom o vratenie temy ...
      zbaliť
    Tweety Pali, to nie on. ale mama, nečítal si pozorne.
    luja5 18.10.14 08:56 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.