Zavrieť

Porady

mam vystudovanu strednu odbornu skolu s maturitou nikde na webe som ale nenasla ci je mozne si urobit este jednu maturitu viem alebo ked chcem este nejaku skolu musim ist uz len na výsku ???

studovala som na SOŠ strojarskej 3 roky ukoncene vyucnym listom a dalej som mala dva roky nadstavbove studium na tej istej skole ukoncene maaturitnou skuskou teraz som doma nezamestnana alle s dietatom a chcela by som sa este aspon nejako vzdelavat na vysku si asi netrufnem tak preto by som chcela tu druhu maturitu a hlavne trva to kratsie ako na vyske a najlepsie externe nie denne
Naposledy upravil Blondynocka : 20.01.14 at 09:48
3 komentárov     zbaliť
taiko a naco Ti je mat viac maturit? ved na maturite nezalezi.
korela Máš ukončený tecnický smer? Priemyslovku?
korela Ak máš maturitu zo 4-ročného štúdia s maturitou, stačí ti denné nadstavbové štúdium dvojročné.
Dopíš čo máš konkrétne skončené, a v čom sa chceš odborne teraz dovzdelať.
Dala si málo inormácií. Tiež či chceš dennú formu alebo inú, popri zamestnaní.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Môžeš mať maturít koľko len chceš...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Blondynocka a jako proste to nechapem to akoze si mam dat prihlasku na dlasiu skolu na styri roky a studovat ??
    jslancik Kludne. Alebo na takú školu, kde máš maturitu za dva roky. Popri práci, je to par hodín týždenne.
    Blondynocka a keby chcem ist na napr. obchodnu akademiu tak tam sa da tiez len na dva roky ?? ale to sa plati tusim nie ??
    jslancik Zadarmo to veru nebude. Mala by sa dat aj obchodná. Pohľadaj na internete. Rôzne mestá, rôzne študijné programy, kurzy. Skús googlit "akadémia vzdelavania" v danom meste alebo podobné heslá
    korela Môže byť zadarmo nadstavba dvojročná. Denná forma.
    Blondynocka zadarmo by maa byt len jedna maturita a to tiez len ak si nemala prerusene studium sa mi zda na viac ako dva roky
      zbaliť

    masajo je offline (nepripojený) masajo

    masajo
    Treba si pozrieť na nete, ktoré školy ponúkajú diaľkové pomaturitné kvalifikačné štúdium.

    mam vystudovanu strednu odbornu skolu s maturitou nikde na webe som ale nenasla ci je mozne si urobit este jednu maturitu viem alebo ked chcem este nejaku skolu musim ist uz len na výsku ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.