Zavrieť

Porady

výpočet dovolenky pred nástupom na MD

Dobrý den, zamestnankyna nastupila na MD 31.3.2013. Pracovny pomer jej trva od 1.1.2013. Nástup na RD ma 22.11.2013. Bude mat narok na dovolenku v pomernej časti 10/12 ?
dakujem lucia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nie, bude mať nárok na celú dovolenku za kalendárny rok. Svoj pôv. príspevok som opravila, ale napokon bol správny. Mea culpa.
    Naposledy upravil Tweety : 20.01.14 at 09:39
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luciaschurdakova dakujem, ale preco sa to nebude kratiť ?
    luciaschurdakova odpovedat tak som si aj myslela, len mna zmiatol nastup na rd 22.11.2013 , takze ked to dobre pocitam tak by to malo byt 18 dní
    dakujem vemi pekne
    luciaschurdakova ale zle som napisala, bude mat narok za cely rok 2013 18 dni dovolenky, za cely rok ma narok 20 dni.
    zuzkaga Prečo sa kráti za prvých 21 dní?? Nie je to za prvých 100 a každých ďaľších 21dní ??
    veronikasad Nárok na dovolenku za rok 2013 nekrátiš, lebo materská dovolenka sa považuje za výkon práce a RD netrvala 100 prac.dní. Pre istotu ešte doplň či do 31.3. pracovala, alebo bola na PN, lebo príp. PN sa pripočítava k RD, ale aj tak mi to nevychádza 100 prac.dní.
    luciaschurdakova nie nebola na pn, pracovala do 31.3.2013
    Tweety má nárok na celých 20, tak ako som pôvodne napísala, porzi príspevok. Nič sa jej nekráti, MD je pre nárok odpracovaný čas.
      zbaliť

    výpočet dovolenky pred nástupom na MD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.