Zavrieť

Porady

ID a heslo v elektronickej komunikácii s Daňovým úradom ???

V decembri sa naša spoločnosť registrovala pre elektr.komun.s Daňovým úradom podpísaním Dohody.
Dodnes nemáme ID a heslo pre prihlásenie. Ako sa môžem k tomu dopátrať ?

Ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    No neviem ako v decembri ale v septembri po registracii mi doesiel email s registracnym formularom, na ktorom bolo ID, s tym som isla na DU a po podpisani dohody mi ihned urobili vazbu na DIC, email o navazbeni prisiel obratom.

    S cim ste isli na DU podpisat dohodu? Ako ste preukazali ID?

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Po registrácii vám prišiel e-mail, s ním treba ísť na DÚ, aj s dohodou, po tejto návšteve vám príde ID e-mailom.. heslo ste si zadali sami pri registrácii..
    mamamiaaa ano , po registrácii nám prišiel mail s takým protokolom (žiadosť) - s tým aj s Dohodou sme šli na Daňový úrad no odvtedy žiadny mail neprišiel. Na tom protokole je síce nejaké ID ale to neslúži na prihlásenie do portálu , či ??? Na daňovom sme sa informovali a nevedia sa k tomu vôbec vyjadriť. že keď sme si údaje stratili je to náš problém :-/ lenže my sme žiadne neobdržali
    kukučka veď vyskúšaj

    hrucho je offline (nepripojený) hrucho

    hrucho
    Myslíte prístup na www.financnasprava.sk ? Tam sa treba registrovať samostatne. Tie údaje, ktoré ste dostali pri podpise dohody s týmto nemajú nič spoločné. Ak ste sa neregistrovali... urobte tak. V prípade, že Vašu osobu pri registrácii odmietne... že už "tam ste" zadajte https://podpora.financnasprava.sk/submit_ticket so žiadosťou o zaslanie ID a hesla.

    To prihlásenie do eDane sedí... ale ja som to ID na žiadnom papieri z DU nedostal. Prišiel iba @ ID + heslo... Pre úplnosť: bolo to ešte v 2012.
    Ešte ma napadlo... nehodilo ten @ do spamu ???
    Naposledy upravil hrucho : 21.01.14 at 10:45 Dôvod: Doplnenie

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    ja som sa registrovala v decembri, dohoda bola podpísaná teraz pred 2 týždňami , podávam cez e- dane , prihlasujem sa ID z registračného formulára + heslo pri registrácii - funguje, myslím, že je zbytočné aby DÚ prideľoval ešte jedno nové ID to by bol chaos...
    Naposledy upravil katka 23 : 21.01.14 at 18:56
    mamamiaaa Veľmi pekne Vám Ďakujem všetkým ... moc ste mi pomohli ...Ano, to ID je z registračného formuláru, ktorý som našla v maily a heslo som mala našťastie poznačené v diári ...:-)
    Takže veľká vďaka ešte raz ... :-)

    ID a heslo v elektronickej komunikácii s Daňovým úradom ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.