Zavrieť

Porady

Ako spojiť Nokiu lumiu 625 s pc operačný systém windows xp 32 bit

PC ju nevie rozpoznať, nerád by som kvôli tomu menil operačný systém. Nemôžem si zálohovať obsah, ani sťahovať fotky do pc a ani nahrávať skladby do mobilu. Udávam 32 bit kvôli tomu, že niektoré programy sú určené pre 32 bit a niektoré pre 64 bit. Samozrejme že som ju prepojil cez USB. No mobil sa objaví v pc. ale pc nerozozná fotky a pod. Možno tie systémy nie sú kompatibilné.
Naposledy upravil peterkristin : 27.01.14 at 07:51
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    OS je jedno či je 32-bit alebo 64-bit, XP, alebo W7 - podstatné je že ju musíš pripojiť cez USB a v Nokii navoliť dátový prenos - vtedy by sa mala objaviť ako dátové úložisko, prepisovateľný disk.....

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Systémy sú kompatibilné, niečo máš zle nastavené.

    Pre Nokie onoho času bola aplikácia Nokia PC suite (zistil som, že ešte stále je podporovaná). Skús si ju nainštalovať do PC a pomocou nej spojiť mobil s PC. Táto aplikácia ponúka oveľa viac možností správy telefónu, než len sťahovať fotky (napr. spravovať a zálohovať tel. zoznam, zálohovať SMS správy a pod.).

    Tu si ju môžeš stiahniuť:

    http://www.nokia.com/global/support/nokia-pc-suite/
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    peterkristin mám stiahnutú Nokia suite, spolupracuje s nokia 500 ale nechce načítať Nokia lumia 625.
    Chobot Na stránke, na ktorú som ti dal odkaz, je uvedená nejaká aplikácia pre Nokie Luminy - Zune PC app. Nepozná ju síce, ale vyskúšaj tú. Vraj sa ňou dajú synchronizovať videá a hudba s mobilom.
    naty-ka tuto kolega podomnou ti dobre poradil potrebujes Zune kde si zaregistrujes telefon a potom mozes pridavat a odoberat co len chces ja mam Lumiu 900 takze nekecam
      zbaliť

    Ako spojiť Nokiu lumiu 625 s pc operačný systém windows xp 32 bit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.