Zavrieť

Porady

Tesco Potraviny domov online

Zdravím. Ak máte nejaké skúsenosti s touto službou, podeľte sa. Pre zdravotné problémy by mi bolo lepšie ju využívať ako chodiť po obchodoch. Zaujíma ma najmä čerstvosť a kvalita ovocia a zeleniny, ale každú skúsenosť aj s iným tovarom ako O a Z ocením. Ďakujem.
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Iba vrelo odporúčam. Rok tak nakupujem, neteší ma iba to, že je to práve Tesco. Keby Billa aspoň, alebo debničkový predaj.
Čerstvosť ovocia a zeleniny 1. tr. Neobité nikdy nič, násobne čerstvejšie ako v obchode, nemám šancu ani po vyhľadávaní kusov z regála sa dostať k takému výbornému tovaru. Hrušky, broskyne, všetko. Ostatné výrobky sú v pohode, ako v obchode. OZ je chúlostivý tovar. Mäso kupujem zriedka. Podľa toho, čo je práve v ponuke. Bravčové nikdy. Ani ryby. Inak všetko. Chodia presne vo vymedzenom čase. Všetko krásne zabalené, systém, mrazené z mrazáku. Aj pečivo čerstvé. Výborná služba, po 3/4 roku začali aj neďalekí susedia, ženy okolo 30 r. :-) A zdravé. Aj s vlastným autom, čas.
http://tlacovespravy.sme.sk/ts/2903/...iona-slovakom/
Naposledy upravil korela : 28.01.14 at 17:38
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
graupel graupel

graupel je offline (nepripojený) graupel

korela
Iba vrelo odporúčam. Rok tak nakupujem, neteší ma iba to, že je to práve Tesco. Keby Billa aspoň, alebo debničkový predaj.
Čerstvosť ovocia a zeleniny 1. tr. Neobité nikdy nič, násobne čerstvejšie ako v obchode, nemám šancu ani po vyhľadávaní kusov z regála sa dostať k takému výbornému tovaru. Hrušky, broskyne, všetko. Ostatné výrobky sú v pohode, ako v obchode. OZ je chúlostivý tovar. Mäso kupujem zriedka. Podľa toho, čo je práve v ponuke. Bravčové nikdy. Ani ryby. Inak všetko. Chodia presne vo vymedzenom čase. Všetko krásne zabalené, systém, mrazené z mrazáku. Aj pečivo čerstvé. Výborná služba, po 3/4 roku začali aj neďalekí susedia, ženy okolo 30 r. :-) A zdravé. Aj s vlastným autom, čas.
http://tlacovespravy.sme.sk/ts/2903/...iona-slovakom/
Aká je cena doručenia? Sú aj iné poplatky?
0 0
kobolcs kobolcs

kobolcs je offline (nepripojený) kobolcs

len skúšam prežiť
pre ztp je zdarrma, inac podla terminov 3,9 do 4,9. Posielaju aj kupony na dopravu zdarma nad xx eur. Tovar ak nemaju tak mozu vymenit za podobny {iny vyrobca} ale nemuss prijat, navyse nosic sa pyta kam to ulozit a mozes rovno nakazat ze na kuchynsky pult.Cerstvy Tovar mozes prekontrolovat, a neprijat {maso,zel} ale davaju pozor.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kobolcs
pre ztp je zdarrma, inac podla terminov 3,9 do 4,9. Posielaju aj kupony na dopravu zdarma nad xx eur. Tovar ak nemaju tak mozu vymenit za podobny {iny vyrobca} ale nemuss prijat, navyse nosic sa pyta kam to ulozit a mozes rovno nakazat ze na kuchynsky pult.Cerstvy Tovar mozes prekontrolovat, a neprijat {maso,zel} ale davaju pozor.
Nie to pravdivý údaj.
Cena za dovoz objednaného tovaru sa pohybuje od 2,49 po max. 3.99. Min. objednávka je 30 eur. Treba sa zaregistrovať. Po registrácii sú všetky informácie o poskytovanej službe k dispozícii.
0 0
koreninarka koreninarka

koreninarka je offline (nepripojený) koreninarka

Tak isto odporucam, cena dovozu sa dokonca znizila. Objednala som od nich uz aspon 20x. Chlapici, co vozia su mili, presni a ochotni.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

koreninarka
Tak isto odporucam, cena dovozu sa dokonca znizila. Objednala som od nich uz aspon 20x. Chlapici, co vozia su mili, presni a ochotni.
Hej, teraz v lete, čase dovoleniek znížili dovoz na 1,49 eura. Neoplatí sa vyjsť z domu. A milota vždy a hlavne všetko čerstvejšie ako v obchode.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá....doviezli by mi aj dyňu červenú?
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
dievčatá....doviezli by mi aj dyňu červenú?
Keď kúpiš za 30€ dyne,tak hej
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
dievčatá....doviezli by mi aj dyňu červenú?
Keď kúpiš za 30€ dyne,tak hej
ahá....ja iba tak za 15e..
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Peggynka
lujza.j
dievčatá....doviezli by mi aj dyňu červenú?
Keď kúpiš za 30€ dyne,tak hej
ahá....ja iba tak za 15e..
Prikúp si hrušky, tie zmäknú za dva týždne, nejaký olej a máš tridsiatku fuč.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať