Zavrieť

Porady

Jednoduchý program na úpravu audia?

Ahojte, viete mi poradiť nejaký jednoduchý a dobrý free program kde si môžem orezať pesničku? Napr. vyrezať len refrén ako zvonenie do mobilu. Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lusssy dík, stiahla som audio studio gold 7.5.0.10, mala som ho v minulosti lenže pýta registračný kód a nemôžem nájsť na nete taký čo by mi to "zožralo"... som z toho zúfalá, človek furt sťahuje ako debil, strávim pritom hodiny a nakoniec to nefunguje nevieš poradiť ako to spraviť?
    Chobot Otvoriť hudobný súbor v editore, vyrezať nepotrebné časti, prípadne skopírovať niektoré sekvencie, ktoré chceš aby sa opakovali a uložiť pod novým názvom. Rovnaká práca ako sú súborom Word, tie nástroje sú jednoduché, mal by to pochopiť aj amatér.
    misoft Sa čudujem, na čo si sťahovala ten program, keď potrebuješ "len" odrezať z mp3-ky kus hudby. Stačil by na to aj ten Wave Editor. A orezanie pesničky? Len samotné ukladanie toho orezaného kúska trvá dlhšie, ako samotné orezanie.
    Lusssy no kým nikto neodpovedal, stiahla som ten, čo som si pamatala z minulosti... Chobot ja ten program používať viem, neviem sa dopracovať k registračnému kódu
    Lusssy no stiahla som ten wave editor, super už to mám hotové diky za pomoc
    Chobot K registračnému kódu sa dopracuješ jedine ak si kúpiš licenciu. Kedysi boli reg. kódy aj na rôznych warez fórach, už to nefunguje. Občaas sa dajú stiahnuť s inštalačným súborom z niektorých torrentov.
      zbaliť

    Jednoduchý program na úpravu audia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.