Zavrieť

Porady

Kopirovanie fotografii do eshopu

Mozem pouzit do eshopu fotografie volne na internete? Nepotrebujem ich ako fotky k produktom kedze tie budem mat od dodavatela, ale mam tam aj rubriku clanky a rady zakaznikom ako produkt pouzivat a tam som chcela vlozit aj fotky co som nasla na nete na zahranicnych strankach.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

    Dubak2000
    nemozes. leda ak je pri nich jasne uvedene ze je mozne ich pouzivat zdarma aj na komercne ucely. A pouzitie fotiek je uz dnes celkom lahko dohladatelne, nespoliehat sa ze je to cudziny a ze si to nikto nevsimne. Aj google ich dokaze lahko vyhladat kde boli pouzite.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Keď na fotke nie je uvedený copyright (c), neznamená to automaticky, že sú "voľné" a môže ich hocikto na hocičo použiť. Vypýtaj si súhlas na ich zverejnenie v tvojom e-shope od toho, komu fotky patria.
    Naposledy upravil Llívia : 29.01.14 at 10:26
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    magdalenocka no a napriklad na fore modrykonik maju uzivatelky plno uzitocnych clankov a fotky postahovane odvselikadial. Tam je to ine ci ani tam by ich nemali mat?
    A ja ich potrebujem iba do galerie. Uvediem priklad{nie je to sice ten produkt ktory budem ponukat ale nechcem o nom este pisat, tak preto priklad| Budem predavat ciapky a budem tam mat clanok o noseni ciapok a klobukov v minulosti.
    Tak dam do google a vyhodi mi obrazky a tie by som tam zavesila. Fakt sa to nemoze, ked su volne dostupne a nie su na ziadnych eshopoch??
    Llívia Keď odfotím klobúk a žiadny e-shop túto moju fotku nebude mať, aj tak si ju bez môjho súhlasu nemôžeš dať na stránku. Je to moja fotka a ja mám k nej autorské práva. Ani vtedy si ju nemôžeš dať na stránku, keď ju zverejním na internete a neoznačím ju (c).
    magdalenocka A to iste aj videa ako nayorna ukazka z youtubu. S nimi je to ako?
    magdalenocka A keby neslo o eshop ale len o webstranku? lebo stranky ktore sledujem maju postahovane aj videa z youtubu aj fotky.
    Llívia O fotkách do e-shopu tu už dávnejšie bola téma, viac sa v nej písalo,
    Llívia To je jedno, či je to e-shop, www stránka, právnická alebo fyzická osoba, ak to nie je tvoja fotka, tak ju bez súhlasu zverejniť nemôžeš.
    Llívia Z opačnej strany http://www.porada.sk/t209182-ukradnu...-z-eshopu.html
    magdalenocka Este mi napadlo, keby som uviedla na konci clanku zdroj? vtedy by to mohlo byt nie?
      zbaliť

    Kopirovanie fotografii do eshopu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.