Zavrieť

Porady

rodné čislo, zdravotné poistenie

Ahojte mám 2 otazky,

musí si aj Český občan vybaviť rodné číslo na registre obyvateľstva v Banskej Bystrici, nemate náhodou www stránku?

aka bude vyska rocneho zuctovania do zdravotnej poistovne, ktore treba uhradit do 09/2006.
01/2005 - som mala iba zivnost
02-10/2005 som mala zivnost i trvaly pracovny pomer, ale v case od 01.08.2005-01.02.2006 som mala zivnost pozastavenu..
vyska prijmov okolo 240 000,-SKK

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Ideš zamestnať českého občana? Ak áno, tak nepotrebuje slovenské rodné číslo, v piatok sme to tu v nejakej téme rozoberali.

    4326 je offline (nepripojený) 4326

    4326
    No toto ma zaujíma, lebo v piatok som túto temu nadhodila, ale výsledok je taký, že v BA majú iný názor ako na zvyšku Slovenska. V BA povedali, že mu stačí povolenie z cudzineckej polície ale na pobočke povedali, že musí mať slovenské RČ, lebo jeho české sa môže zhodovať z nejakým slovenským a tým sa môzu odvádzať nesprávne odvody. A včul budz mudry

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    4326
    No toto ma zaujíma, lebo v piatok som túto temu nadhodila, ale výsledok je taký, že v BA majú iný názor ako na zvyšku Slovenska. V BA povedali, že mu stačí povolenie z cudzineckej polície ale na pobočke povedali, že musí mať slovenské RČ, lebo jeho české sa môže zhodovať z nejakým slovenským a tým sa môzu odvádzať nesprávne odvody. A včul budz mudry
    U cudzích štátnych príslušníkov neuvádzaj rodné číslo, iba dátum narodenia. My máme tiež štatutára z AT a nemá rodné číslo. Všade uvádzame dátum narodenia. Ak by si uviedla rodné číslo skutočne by mohlo dôjsť k nejakej zámene.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    4326
    No toto ma zaujíma, lebo v piatok som túto temu nadhodila, ale výsledok je taký, že v BA majú iný názor ako na zvyšku Slovenska. V BA povedali, že mu stačí povolenie z cudzineckej polície ale na pobočke povedali, že musí mať slovenské RČ, lebo jeho české sa môže zhodovať z nejakým slovenským a tým sa môzu odvádzať nesprávne odvody. A včul budz mudry
    Náš zamestnanec má len povolenie k pobytu z cudzineckej polície. Sociálka, ani zdravotka nerobili problémy. Zaevidovali ho. A to je tomu už niečo vyše roka.

    rodné čislo, zdravotné poistenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.