Zavrieť

Porady

Ako dohľadať platbu cez poštu?

Zdravím všetkých, mám nasl. problém: z Telecomu mi prišla upomienka, že nemám zaplatenú posl. fakt. za mobil. hovory v čiastke 18,-EUR, ale ja som si 100% istá, že som to uhradila, len to má jeden háčik: neviem nájsť doklad /zloženku/ z pošty, kde som to platila.Ja mám taký systém, že do jednej škatuľky hádžem absolútne všetky bločky /aj z potravín...proste všetky a raz za čas- asi raz za kvartál robím v tom "bordeli" poriadok" a čo nepotrebujem...vyhodím...tak som asi nedopatrením vyhodila aj toto!!! dá sa to dohľadať podľa konkrétnych údajov cez poštu?? že zadám im moje meno, sumu...atď+ VS???? a čo to stojí??ak vôbec toto pošta urobí....Ďakujem moc!!!
Naposledy upravil Chobot : 30.01.14 at 19:08
marjankaj A prečo to neplatíš z účtu? Ten si môžeš kedykoľvek vytlačiť. Alebo ti ho vytlačí banka. Keby si ho náhodou vyhodila.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    7.1.4. Odpis podacej potvrdenky
    Na základe ústnej žiadosti odosielateľa, vyhotoví pošta pri podaní zásielky odpis podacej potvrdenky.
    Odpis podacej potvrdenky je možné vyhotoviť aj po podaní zásielky, v lehote do troch rokov od podania zásielky, za podmienky, že odosielateľ predloží pošte potvrdený originál podacej potvrdenky.


    http://www.posta.sk/subory/36961/pos...-od-112013.pdf

    To je teda dobré. Ako keby si to nemohol každý okopírovať sám. A dal overiť notárovi.

    Ako dohľadať platbu cez poštu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.