Zavrieť

Porady

Spojenie pokladnice EURO 500T Handy a MRP Sklad

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu, už som v koncoch:
na predajni sme spojili počítač so softom MRP Sklad s ERP EURO 500T Handy, aby sme mali presnú evidenciu tovaru. Nahodili sme do programu MRP Sklad karty a stav tovaru na predajni. Predaj by sa robil cez výdajku v programe, kde sa po ukončení predada vytlačí doklad z ERP zákazníkovi tak, že sa priamo v programe zadá pokyn na tlač dokladu cez fiškálny modul, teda ERP. Všetko sa nám "podarilo" spojazdniť, počítač komunikuje s ERP, ale máme problém:
cez výdajku zadám kód tovaru, množstvo, napr. 1 ks tovaru, ukončím predaj a zadám tlač na ERP: Na kase mi bloček síce vytlačí, ale nie s počtom kusov 1ks ale množstvo mi tlačí 10 ks a aj tržbu počíta za10 ks.
Prosím, podaďte mi, či mám niečo nastaviť v programe alebo je treba nastaviť nejaký systémový príznak na kase?
Ďakujem


Dnes som sa dopátrala k riešeniu: ak by ste mali podobný problém, riešenie je nastaviť 2. systémový príznak na kase na 3 desatinné miesta a fiškálny modul v programe na zaokrúhľovanie 0,10.
Naposledy upravil danielko : 03.02.14 at 09:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Spojenie pokladnice EURO 500T Handy a MRP Sklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.