Zavrieť

Porady

Skodova udalost po predani auta

Zdravim, ma s tym niekto skusenost??? V sobotu som predal auto a dnes mi panko volal ze posiela papiere na odhlasenie a ze po ceste domov ho smyklo a supol to do auta... nic vazne len nejake plechy ohnute... povedal mi ze uz ako majitel a teda ucastnik vsetko vybavi on cez moju poistku... je to tak ci to mam ja ohlasit kedze poistka je na mna??? Diky za rady
Usporiadat
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

ty si po predaji odovzdal auto (a dokonca aj velky technicak) kupujucemu bez toho aby si auto najskor na kupujuceho odhlasil ???
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Pokiaľ v TP nemáš zaznamenané, tak pierovo si stále majiteľom ty. Takže aj škoda spôsobená bude hradená z tvojej poistky. Keďže je poistka tvoja, mal by si nehodu nahlásiť v poisťovni ty, neviem, či to bude môcť nahlásiť ten, komu si auto dal. Môžeš mu ale vystaviť splnomocnenie na zastupovanie voči poisťovni.
0 0
Lukáš NM Lukáš NM

Lukáš NM je offline (nepripojený) Lukáš NM

Nooo takze novy majitel to vsetko vybavi z mojej poistky dokonca bez mojho zasahovania... iba som sa informoval v poistovni ci vedu skodovu udalost. Povedali ze hej a odomna nic nepotrebuju. Takze kamen zo srdca odpadol...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať