Zavrieť

Porady

Ktoré číslo faktúry z Metra

Prosím Vás ktoré číslo faktúry zadávate do kontrólneho výkazu z faktúr z Metra. Keď som sa pýtala telefonicky 2 pracovníčky mi povedali 2 rozdielne odpovede. Písomne som tiež žiadala, no odpoveď som zatial nedostala.Má tam byť to čo je na doklade o úhrade, alebo to, čo je na faktúre. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AdamC je offline (nepripojený) AdamC

    AdamC
    Riešim to isté, asi to čo je na faktúre aj s tými zátvorkami a lomítkami a nulami.

    eva0704 je offline (nepripojený) eva0704

    eva0704
    Ja tiež mám ten istý prípad a rozhodla som sa pre číslo, kt.je uvedené na faktúre. Uvádzam to, čo je s lomítkami a zátvorkami.
    vodniksro Ja tiez uvadzam to cele, aj s lomitkami aj zatvorkami

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tento dokument , ktoré číslo z Metra uviesť do KV som stiahla tu na Porade . Niekde je v témach , tak to prikladám. Niekto sa už priamo v Metre na to informoval.Ak sa mi podarí nájsť tému priložím.
    Cislo_Faktury Metro .jpg  
    ajka100 tento dokument je aj priamo na stránke Metra

    Ktoré číslo faktúry z Metra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.