Zavrieť

Porady

čo ak bola prijatá faktúra zeevidovaná 2x ?

čo ak bola v JÚ zaevidovaná faktúra prijatá dva krát? neviem ako sa to mohlo stať, ale stalo sa, a teraz jedna mi vychádza neuhradená ! čo s ňou? mohla by sa napríklad stornovať? Ale potom zase bude v číselnom rade chýbať jedno číslo :-(
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vierka.vieročka no, ale na ten mesiac som už raz podávala dodatočné DP k DPH, nevadí ak pošlem ďalšie dodatočné za to isté obdobie?
    A ako to v MRP v JÚ vystornujem? nebude mi potom sedieť číslený rad, to nebude vadiť?
    Zita5 A to ste aj z tej druhej odpočítali DPH ? Bolo by dobre keby ste si robili kontrolu DPH a jej výstupmi priamo s dokladmi . Ak sa ničo také stalo, zrejme kontrola prevedená nebola .
    Rozalka Možno aj bola a boli k dispozícii 2 originály
    Škoda, že soft neupozornil, že od takého dodávateľa tento VS je už použitý
    vierka.vieročka ale ve´d ja kontrolu robím, len tu je za mesiac aj tridsať - aj päťdesiat faktúr, a ja som mala obe aj fyzicky vytlačené a priložené, tak som ich odfajkla. Nepozerala som do nich, aké a či nie rovnaké položky obsahuje (je na každej fa celá A4 niekedy aj dve A4 položiek, nekontrolujem či sú rovnaké). Jednoducho je 2x zapísali. A to isté sa mi stalo aj s vyšlou fa, tiež je dva krát zaevidovaná ....rozdiel asi 9 čísel z číselného radu !? Tiež som na jednu nenašla úhradu a až tak som na to prišla pri inventarizácií na konci roka !
    Takže teraz idem robiť dve dodatočné za dva mesiace .... to sa teším !!!
    Tweety Ak bol nárok uplatnený dvakrát, treba podať DDP.
    vierka.vieročka ok, tak idem na to , díky za pomoc dievčatá !
      zbaliť

    čo ak bola prijatá faktúra zeevidovaná 2x ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.