Zavrieť

Porady

strava - týždňovky

Prvý krát mi idú chlapi na týždňovky. Prosím Vám na čo všetko majú nárok ohľadom stravy alebo ešte niečoho.? Ešte som to nerobila a neviem ako sa ráta strava, keďže tam idú aj spať. Od pondelka do piatku. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    chlapi sú zamestnanci? szčo? alebo????
    miesto ich pravidelného výkonu je ?
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Janka 24 dvaja chlapi sú zamestnanci a štyria sú brigádnici. Miesto ich pravidelného výkonu je naša firma, nechodia na služobky, iba teraz máme jednu zákazku mimo a musia tam teda ísť na cely týždeň
    Mila123 tak majú nárok na dopravu (služobné auto , či im preplatíte cestovné lístky + prípadne MHD)
    ZC majú nárok na stravné, podľa dĺžky pracovnej cesty , aj na ubytovanie, vypíšu si CP
    dohodári ? ako máte riešené PC v dohode? máte IP?
    ak budú trvať na tom, že chcú dopredu zálohu na SC musíte im ju dať
    ak by mali poskytnutú stravu , prípadné stravné sa o poskytnutú stravu kráti
    Janka 24 Chceme im dať riadnu sumu, ktorá im patrí za stravu. Len neviem či mám rátať akože viac ako 18 hodín, teda 9,30 za deň ? A dáva sa im celá suma alebo zase 45% z toho si platí zamestnanec?
    Mila123 kuk do zákona o CN......
    platí sa celá suma, to nie je poskytnutie stravy (obeda či večere)
    a ako môžeš účtovať dopredu? veď predsa nevieš či a ako ukončia SC....záloha to rieši a potom sa musí urobiť vyúčtovanie SC (PC)
    Janka 24 takze ja som si to pomylila so stravnymi listkami. prosim este raz po lopate. kedze idu na tyzden tak na kazdy den dostane chlap 9,30€. ked sa vratia tak ako urobim vyuctovanie? ostane im to tak a ja to zauctujem do sluzieb alebo sa nieco rata podobne ako stravne listky?
    avalik Janka, pozri do zakona o CN, mas tam uvedene vsetko co potrebujes aj o sposobe vyuctovania
    Janka 24 ahoj avalik. ja som tam pozerala niekolko krat ale mam v tom zmetok. dam chlapovi na den 9,30€ a to je vsetko?
    avalik ak PC trva nad 18 hodin v dany den tak ano, das mu plne stravne + ma na narok na cestovne, ubytovanie a vedlajsie vydavky
    wirgi Musíš si prerátať hlavne v pondelok a piatok koľko hodín sú na SC. Ak v pondelok ráno pôjdu na SC neskôr ako o 6,00 a v piatok sa vrátia skôr ako o18,00 tak na tie 2 dni budú mať stravne len po 6 eur,
      zbaliť

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Janka predpokladám, že si chlapi cesťáky sami robiť nebudú, lebo to obvykle ani nevedia a budeš im ich robiť ty. Skús si ich urobiť v nejakom programe. Pekne ti to tam všetko vypočíta.

    strava - týždňovky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.