Zavrieť

Porady

Polský Tešín

Vie mi niekto poradiť, kedy bývajú v polskom tešíne trhy??
Viem, ze v sobotu, ale nieviem, či aj v stredu alebo vo štvrtok.
Ďakujem všetkým
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akov je offline (nepripojený) akov

    akov
    Ja som bola tento štvrtok, ale len na tom tzv. malom trhu a bol otvorený. Neviem či fungoval aj ten veľký.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    Ak by to niekoho zaujímalo, tak tie trhy sú v stredu. Som tam dnes bola a nebolo ani veľa ľudí.

    bony-p je offline (nepripojený) bony-p

    bony-p
    Viete mi poradiť ,ako sa na ten malý trh dostanem ,je lepšie ísť cez mesto ,alebo po dialnici ? Ďakujem.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Poľský Tešín:
    Malá tržnica /hneď pri vode/ 49.747394,18.629594

    Veľká tržnica /v blízkosti kaufland, castorama/ 49.75391,18.640988

    Bol som tam minule po veľmi dlhej dobe /cez 10 rokov/ lebo chodím pravidelne raz za rok do Targu.

    Ak idete kupovať niečo cez 200 eur, už by som išiel radšej do Targu, nakoľko v Poľskom Tešíne skoro nič nemajú a čo majú, tak pýtajú za tú istú vec viac českých korún ako v Targu v prepočte slovenských...

    Ak stojí niečo v Targu 280 Sk, tak v Poľskom Tešíne to bude 280 Czk, prípadne 300 Czk...

    Z Targu majú do Čiech ďaleko, takže oni chceli vždy iba slovenské, teraz eurá, ale v Poľskom Tešíne je to naopak...
    Som rád, že kočiar aj s postieľkou som kupoval pred tromi týždňami v Targu, pretože jednak také ako som kúpil ja tam ani nemali a jednak žebrackejší kočík stál v prepočte o 1000 Sk viac ako v Targu a to som v Targu nakupoval ešte toho viac...

    Do Poľského Tešína zase na 10 rokov nevkročím, proste sme boli hlboko sklamaní.

    Ten, kto bol už niekedy v Targu, nech tam ani nejde...

    PS: do Poľského Tešína to mám cca 40 km, do Targu 160 km, ale voľba u mňa je už nabudúce jasná ak pôjdem niečo viac kupovať...
    Naposledy upravil Nandrolon : 04.11.10 at 12:18

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.