Zavrieť

Porady

Hladám názov piesne

Zdravím hľadám názov americkej piesne je to staršia pieseň z 80 - 90 rokov začula som ju v rádiu a zapáčila sa mi ale neviem ako sa volá spievala to speváčka a spievalo sa tam niečo takto :..Uo Uo Uo Uo......Uo Uo Uo Uo... Another way from you.... U ma ma ma ma..U ma ma ma ma Vedel by niekto.? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Väčšina rádií má tzv. playlist - teda zoznam hraných skladieb. Niektoré rádiá majú celko slušnú históriu tohto playlistu (dni, týždne, mesiace...).

    Ak vieš, na ktorom rádiu to hrali a v ktorý deň a ešte keby si aj čas vedela, dá sa to nájsť. Ktoré rádio a kedy to hralo?

    Z popisu nie som moc múdry, ma ma ma a oo oo má veľa pesničiek....

    Ak by si vedela kúsok, aspoň rytmus, zaspievať a nahrať a vložiť do na túto stránku, tak by sme ju možno skôr našli:

    www.soundcloud.com

    alebo

    www.1.zippyshare.com
    Naposledy upravil Chobot : 20.02.14 at 15:48
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Pani Oravcová Vieš čo hrali to pondelok 10.02. medzi 12 - 14 h na rádiu anténa ale neviem kde sa to tam hľadá.
    Chobot Takže v tom čase hrali dosť veľa pesničiek. Prešiel som ich, ale na tvoj popis nesedí ani jedna. Si si istá tým dátumom a časom?

    Tu je pár tipov, ktoré by to mohli byť, keby som zažmúril všetky oči, aj to kurie::

















    Chobot Alebo nemohol to byť aj chlap? Alebo kapela?
      zbaliť
    Chobot .. to je ale fešná speváčka..
    kopretinka to ten gitárista jakú má košuľu vyšívanú....to nemá z nejakého slovenského kroja?

    Jurino je offline (nepripojený) Jurino

    Vzácny druh párnokopytníka Jurino
    Tak napríklad táto je z 80´s a spieva sa tam niekde v strede piesni Uo Uo Uo Uo... Uo Uo Uo Uo... Uo Uo Uo Uo
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Chobot Pani Oravcovú to už asi nezaujíma. Od 21.2.2014 tu už nebola ani nedala vedieť, či to nie je niektorá z uvedených.

    Mám rád takých členov porady - my si dáme tú námahu vyhľadať niečo na nete a oni sa ani neunúvajú dať spätnú väzbu.
    lujza.j ona ju hladá už 2roky...
    Chobot Neviem prečo, ale mám pocit, že si z nás robí dobrú prdel a niekde sa dobre zabáva.

    Myslím, že ju zaradím medzi neželané osoby.
    lujza.j juj to neviem..ty si "šéf"...ja som len našla starú tému...ale možné je všetko...aj na nej sa nasmiali moje decko zadanie cvaklo a dalo na fb
      zbaliť

    Hladám názov piesne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.