Zavrieť

Porady

Zeleznicna a autobusova stanica kosice

Viete niwkto o kolkej sa rano otvaraju a vecer zatvataju tieto dve stanice v KE


"OTVARACIE DOBY?"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    https://www.slovakrail.sk/sk/sluzby/...okladnice.html

    http://www.slovakrail.sk/sk/sluzby/s...ladnice/k.html


    Košice Zatvorené 00:00-03:45 V stanici je umiestnený stacionárny predajný automat.
    Košice Železničná 1 po-pi 07:30-17:30
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    TRULY mam pocit ze medzi 00:00 - 04:00 je to zatvorene. Ale nevien to nikde najst
    kopretinka a lístky si ľudia ako kúpia? veď to nie je malá stanica niekde v Hornej-Dolnej.........a keby si miesto vypisovania na Poradu zavolal na stanicu,tak si to mohol dávno vedieť
    TRULY kopretinka nerozpravaj hluposti a po 2. o 23:00 sa dovolad jedine tak na policiu
    kopretinka stanica musí byť otvorená stále,mi povedz,ako by ľudia sa dostali k vlakom???zatvorené môžu byť akurát tak pokladnice.ja som našla,ako je to možné??
    a netrep hlúposti,že sa ráno o 2 nikam nedovoláš,na informácie sa dovoláš 12 111 funguje NONSTPOP
    alaya1 Truly, hladas radu a miesto toho si neprijemny na ludi.
    TRULY 1. vlaky nechodia stale po 2. ak nemienis radit tak absolutne nereaguj 3. kazdemu kto.je schopny vyriesit svoj ptoblem na tejto stranke napis to iste je tu takych ludi 90%
    volat sa mi nechcelo nesurilo mi to, a bol som na nete tak som tu napsial. Tak ti dakujem za tvoju uprimnu a nezistnu radu kopretinka
    kopretinka tak keď ti nesúri,tak si to nájdi sám! ja som to našla bez problémov,máš to hore,tak keď si lenivý hľadať,tak si aspoň prečítaj!!!
    TRULY este raz vdaka a prajem pekny vikend
      zbaliť

    Zeleznicna a autobusova stanica kosice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.