Zavrieť

Porady

Ako sa počíta pružný pracovný čas?

Dobrý deň,

chcem sa informovať. V internej smernici našej spoločnosti máme zakotvené, a to citujem :
a) Týždenná prac. doba je 40 h. Každý ZC je povinný vyrovnať skutočne odpracovanú dobu v jednotlivých týždňoch so stanovenou pracovnou dobou, vždy do konca príslušného prac. mesiaca.
b) Začiatok pruž. prac. doby je stanovený medzi 8.00 a 9.00h. Odchod z pracoviska je stanovený po odpracovaní 8 resp. 8,5h (obed) a to najneskôr o 16.30h.
(Upozorňujem, že nadčasy nie sú preplácané.)

A teraz je otázkou :
Zamestnávateľ žiada odpracovať 40 h (resp. vyžaduje 42,5h s obedom ) týždenne za každý daný týždeň „samostatne“ – t. z., že ak za prvý týždeň odpracujem 45h, za druhý 42,5h, za tretí 41,5h, upozornil ma na začiatku štvrtého týždňa, že si musím 1 chýbajúcu hodinu v 3 týždni vyrovnať do prac. fondu, inak nebudem mať splnený pracovný fond za daný mesiac.

Je to korektné?
-Však v prvom týždni mám predsa 2,5h nadčasu do pracovného fondu, ktoré mi nechce akceptovať do celkového pracovného fondu za daný mesiac.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Pri pruznom prac. case je interne stanovene, za aku dobu musis mat dany prac. cas dosiahnuty.
    Ak vy ste mali definovane, ze je to v ramci mesiaca, nemas problem, ale kedze mate definovane, ze odpracovany prac. cas musi "sediet" vramci tyzdna, skutocne ti chyba 1 hodina v 3. tyzdni, na co ta zamestnavatel korektne upozornil.

    Vsetky tyzdne boli v jednom mesiaci?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    byverine Citovala som priamo z internej smernice a,b, - nič viac tam už o tom potom nie je. Ja som teda moc tomu neporozumela, či teda vyrovnať hodiny za daný týždeň alebo teda do konca celého mesiaca.
    Áno, všetky sú za jeden mesiac ( napr. je to konkrétne tento február/2014- personalistka mi to písala v pondelok...teraz sme v štvrtom týždni)

    Tým pádom mám ako ZC nadčasy za skoro každý (alebo každý druhý) týždeň, ktoré sa mi nepočítajú nikde. A ešte si aj na konci musím vlastne hodiny do prac. fondu dorábať, aj keď ich mám dostatok - lebo bolo napríklad na začiatku mesiaca veľa práce a musela som si prácu splniť bezodkladne
    ivka70 Navrhnite zmenu smernice. U nas sme povinny vyrovnat pocet hodin len v ramci mesiaca a je to OK. Tiez nam hodiny navyse ale prepadaju.
    byverine Smernica je daná riaditelom (ale ani jeden ZC nepodpisoval takúto smernicu pri nastupe) Jeho asistentka/zaroven je personalistka/ strikne striehne na casy prichodov a odchodov ( tie su v tejto danej smernici este aj spresnene na zaokruhlovanie v 15 minut. intervaloch! - preto vznikaju rozdiely)
    Avsak jej prichody a odchody nekontroluje nikto a potom bazíruje takto vsetkych ZC, ze nemaju splneny fond.

    Pre uvedenie dalsieho prikladu : Kolega bol u lekara, priepustku zabudol u lekara, a doniesol ju o 4 dni neskor ( vsetko v jednom mesiaci ), ktoru mu spomínané "vedenie" neuznali, lebo vraj doklad o nepritomnosti na pracovisku musi doniest do 24 hodin!! ( nepritomnost na pracovisku vedeli vsetcia nadriadení - dotycní si musel nakoniec vypisat dovolenkovy listok)

    Takze skor ako navrh na zmenu - ktory samozrejme neprejde - sa pytam, ci to nie je nieco ako diskrimovanie vlastnych zamestnancov a moznostou ostava obratit sa inspektoriat prace. Sme mala firma o pocte 18 zamestnancov.


    PS: Mame sice pruz. prac. cas, ale ten je ohraniceny tymi 15 min. intervalmi, takze v podstate odpracujeme omnoho viac ako pri normalnej nepruznej prac. dobe a spolocnost sa pred zakonom skrýva svojimi nezmyselnymi smernicami, nie je tak?
      zbaliť

    Ako sa počíta pružný pracovný čas?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.