Zavrieť

Porady

PN pred nástupom do zamestnania

prosím Vás zamestnanec mal nastúpiť 21.2. do práce, prihlásený bol od 19.2. ale od 18.2. je PN mal autonehodu, čo s tým? dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak do práce nenastúpil, PP sa ani nezačal,prihlášku bolo treba zrušiť.
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sybila3 no teraz nám poslal PN, kde je vypísané zamestnávateľ naša firma?
    Katy a R a začiatok PNky má kedy? určite 18-teho? ... a nemal predtým PP?
    sybila3 začiatok 18.2. ale vystavené 21.2. ale je tam aj názov zamestnávateľa lebo prac.zmluvu podpisoval 14.2.
    Tweety PP ani nezačal, nie je vaším zamestnancom, nemocenské preplatí SP( ak vznikol nárok)
    Katy a R no - má smolu - začiatik PP je podstatný ... neprichádza do úvahy OL z predchádzajúceho PP ?
    sybila3 takže by som ho mala odhlásiť a zaregistrovať až po ukončení PN ak to bude ešte aktuálne? čiže aj PN poslať hneď do SP? dík
    veronikasad Kedy skončil jeho predchádzajúci prac.pomer ?
    sybila3 bol na úrade práce, čiže by som ho mala odhlásiť alebo zrušiť prihlášku a poslať celú PN na sociálku? poradí niekto ako to najlepšie poriešiť? dík
    sybila3 prosím Vás mám zrušiť tie prihlášky a dám opraviť PN bez názvu zamestnávateľa? dík
    sybila3 tak nakoniec sa konateľ rozhodol, že zmení dátum nástupu ešte pred nehodou, lebo by bol problém s úradom práce odkiaľ im refundujú mzdy. zmeniť sa mi RL nedá do dátumov nevstúpim, tak zruším prihlásenie a prihlásim ho s dátumom 17.02????
    veronikasad Pozor na novelu Zákona o Inšpekcii práce a nelegálnej práci, za neskoré prihlásenie ti hrozí pokuta.
    sybila3 tak sme to poriešili v sp zrušením prihlášky a v dôvere som dala storno riadku ale neviem či som uviedla dobre opravné zaslanie?
    veronikasad Píšeš -prihlásim ho 17.2. - dnes je 4.3. Znovu upozorňujem na pokuty zo SP za neskoré prihlásenie. (prihlasuje sa deň pred začiatkom výkonu práce)
    sybila3 veď som napísala, že sme nakoniec zrušili prihlásenie, v sp som dala zrušiť prihlásenie ale v zp som nevedela ako tak som dala opravné a x-storno a dátum na ktorý bol prihlásený.
      zbaliť

    PN pred nástupom do zamestnania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.