Zavrieť

Porady

Odpadnes.sk

Dobry den,chcela by som sa spytat ci mate skusenosti s tymto zlavovym portalom?Isli informacie o viacerych zlavovych portaloch,ktore nesplnili svoje objednavky a nerada by som sa napalila,kedze ide o celkom velku sumu
http://zlavy.odpadnes.sk/767734-luxu...hoteli-smokove
chceli by sme ist s manzelom na tento pobyt
Usporiadat
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Vyskúšal som už viac zlavových portálov ale najlepší a najserióznejší je zlavadna.sk potom zlavomat.sk ale ten nieje tak komfortnejší ale dá sa a s ostatnými by som nexperimentoval aby si náhodou neodpadla
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to nie je zľavový portál...........oni len vyberajú z iných zľavových portálov a rôznych ponúk na internete a z letákov...........treba si to preveriť priamo u poskytovateľa zľavy.....
tá tvoja zľava je zo zľavomatu.......
0 0
Sharapp Sharapp

Sharapp je offline (nepripojený) Sharapp

presne tak je to vyber ponuk zlavovych portalov http://url.odpadnes.sk/tqbNj
0 0
jslancik jslancik

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky
tomu ešte niekto verí? že zľavové portály ponúkajú niečo výhodnejšie ako by sa dalo zohnať inak? podľa mojich skúseností je to iba spôsob reklamy, podobne ako "akcie" a "výpredaje", prípadne "outlety". Skôr výnimočne sa tam dá nájsť niečo, čo sa inde nedá zohnať v minimálne rovnakej cene. Ale ľudia sú očivine leniví a dôverčiví.
2 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

jslancik
tomu ešte niekto verí? že zľavové portály ponúkajú niečo výhodnejšie ako by sa dalo zohnať inak? podľa mojich skúseností je to iba spôsob reklamy, podobne ako "akcie" a "výpredaje", prípadne "outlety". Skôr výnimočne sa tam dá nájsť niečo, čo sa inde nedá zohnať v minimálne rovnakej cene. Ale ľudia sú očivine leniví a dôverčiví.
Veď to majú aj v názve : "Odpadnešššš "
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jslancik
tomu ešte niekto verí? že zľavové portály ponúkajú niečo výhodnejšie ako by sa dalo zohnať inak? podľa mojich skúseností je to iba spôsob reklamy, podobne ako "akcie" a "výpredaje", prípadne "outlety". Skôr výnimočne sa tam dá nájsť niečo, čo sa inde nedá zohnať v minimálne rovnakej cene. Ale ľudia sú očivine leniví a dôverčiví.
Máš osobnú skúsenosť?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
korela
jslancik
tomu ešte niekto verí? že zľavové portály ponúkajú niečo výhodnejšie ako by sa dalo zohnať inak? podľa mojich skúseností je to iba spôsob reklamy, podobne ako "akcie" a "výpredaje", prípadne "outlety". Skôr výnimočne sa tam dá nájsť niečo, čo sa inde nedá zohnať v minimálne rovnakej cene. Ale ľudia sú očivine leniví a dôverčiví.
Máš osobnú skúsenosť?
Stáva sa to a dosť často pri pobytoch pre to si stále overím cenu cez booking com . Väčšinou je cena nižšia ,alebo rovnaká ako na zľavách.
1 0
elis85 elis85

elis85 je offline (nepripojený) elis85

Podľa mňa každý má svoje muchy, aj pri tých veľkých som mala problémy so zľavou alebo predajcom
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať