Zavrieť

Porady

vratenie dani

chcem sa opytat jednu vec.v roku 2013 som bol do 15.jula nezamestany a od 15.jula som zacal robit.moj zakladny zmluvny plat bol 360 eur.myslite ze mi vratia dane.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ak si nejaké dane zaplatil - tak by si mohol mať preplatok - ale údaj "základný zmluvný plat" je dosť "neurčitý"
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    miroslav korim myslis tym zaklad dane-mesacne zalohy alebo dan preddavok lebo takto to mam na paske pisane
    Katy a R ak chceš presnejšie - hoď sem aspoň celkový hrubý príjem za rok 2013 a súčet preddavkov na daň .. ??
    miroslav korim ahoj tak som to spocital hned ako som vstal tak hruba mzda je 2912,65 eur.zaklad dane mesacne zalohy su dokopy 744.58 eur a dan mesacne zalohy vychadza spolu 141,44euro.ak mozes tak mi daj vediet.dakujem
    Katy a R takže budeš mať preplatok - všetku daň, čo si preddavkovo zaplatil (141,44) ti vrátia - dúfam, že si požiadal zamestnávateľa o RZD ? Ak náhodou nie - tak si potom musíš sám spraviť DP typ A.
    miroslav korim ahoj dakujem ti za ochotu.aspon si ma potesila ked mam taku mizernu vyplatu.ano poziadal som len som to robil nejak na rychlo a zabudol som sa uctovnicky spytat ci mi nieco vratia.tak este raz dakujem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.