Zavrieť

Porady

Odpadkový kôš

Prosím vás, ako mám z odpadkového koša vyhodiť poštu? Díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Je tam "funkcia" Vyprázdniť kôš, alebo vysypať kôš. :-)))))) Alebo odstrániť.

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    Alebo všetky položky označiť a stlačiť delete

    Ale ak ide o veci, ktoré majú byť vymazané tak, aby sa k nim už nikto nedostal, tak tam je treba iný postup.

    dana

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    pyton
    Prosím vás, ako mám z odpadkového koša vyhodiť poštu? Díky.
    chytíš kôš, otvoríš dvere, prejdeš ku kontajneru, vysypeš kôš...:p

    lebo si nenapísal druh koša :p

    to len pre odľahčenie v tomto preddaňovom dusne...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Heni
    chytíš kôš, otvoríš dvere, prejdeš ku kontajneru, vysypeš kôš...:p

    lebo si nenapísal druh koša :p

    to len pre odľahčenie v tomto preddaňovom dusne...
    Iba doplním, že som sa zháčila nad tým, s čím všetkým už máme problémy. Už nevieme ani smeti vysypať.:p:p:p

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Heni
    chytíš kôš, otvoríš dvere, prejdeš ku kontajneru, vysypeš kôš...:p

    lebo si nenapísal druh koša :p

    to len pre odľahčenie v tomto preddaňovom dusne...
    Alebo si kúp nový - či kôš alebo PC nechávam na zváženie.

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    dana9
    Alebo všetky položky označiť a stlačiť delete

    Ale ak ide o veci, ktoré majú byť vymazané tak, aby sa k nim už nikto nedostal, tak tam je treba iný postup.

    dana
    A ak vysypem kôš, tak sa dá k tomu ešte nejako dostať?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Viera123
    A ak vysypem kôš, tak sa dá k tomu ešte nejako dostať?
    nie, teda ja nie, je to trvalé..... vysypávam až v máji.
    teda ten PC_kôš, samozrejme.
    Vraj sú experti, ktorí to vedia obnoviť aj po vysypaní - ale tomu už nerozumniem.

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    Lida
    nie, teda ja nie, je to trvalé..... vysypávam až v máji.
    teda ten PC_kôš, samozrejme.
    Vraj sú experti, ktorí to vedia obnoviť aj po vysypaní - ale tomu už nerozumniem.
    Ano, tiež som o tom počula, ale chcela som vedieť, kde sa to dá nájsť.... Lebo najlepšia obrana (proti druhým nepovolaným, ktorí by chceli vidieť, čo vysýpame :-)) je útok, čiže, vysypať to dokonale :-)

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    Viera123
    Ano, tiež som o tom počula, ale chcela som vedieť, kde sa to dá nájsť.... Lebo najlepšia obrana (proti druhým nepovolaným, ktorí by chceli vidieť, čo vysýpame :-)) je útok, čiže, vysypať to dokonale :-)
    Pokiaľ ide o dokumenty, tak najistejší spôsob, ako to "vysypať" je, že ešte pred vysypaním sa dokument vymaže vovnútri a nahradí sa nejakým iným nedôležitým textom. Teda, dokument, ktorý chcem 100% vymazať otvorím, označím celý text, celý text vymažem, z iného dokumentu tam prehodím nový text (prípadne len vpíšem pár nezmyselných znakov), toto znovu uložím, zavriem dokument a potom ho vymažem.

    dana

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    dana9
    Pokiaľ ide o dokumenty, tak najistejší spôsob, ako to "vysypať" je, že ešte pred vysypaním sa dokument vymaže vovnútri a nahradí sa nejakým iným nedôležitým textom. Teda, dokument, ktorý chcem 100% vymazať otvorím, označím celý text, celý text vymažem, z iného dokumentu tam prehodím nový text (prípadne len vpíšem pár nezmyselných znakov), toto znovu uložím, zavriem dokument a potom ho vymažem.

    dana
    Danka, ty si hotový génius, ďakujem!

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    dana9
    Pokiaľ ide o dokumenty, tak najistejší spôsob, ako to "vysypať" je, že ešte pred vysypaním sa dokument vymaže vovnútri a nahradí sa nejakým iným nedôležitým textom. Teda, dokument, ktorý chcem 100% vymazať otvorím, označím celý text, celý text vymažem, z iného dokumentu tam prehodím nový text (prípadne len vpíšem pár nezmyselných znakov), toto znovu uložím, zavriem dokument a potom ho vymažem.

    dana

    Rafinované. :p

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    najlepsie je dokument otvorit, prepisat, ulozit, zatvorit, hodit do kosa, kos vysypat, naformatovat harddisk, vybrat harddisk z PC, zobrat 3-kilove kladivo, tri rany z poza chrbta, hodit do kosa, kos vysypat do kontajnera, kontajner preventivne podpalit a kupit novy HDD :-))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.