Zavrieť

Porady

eDane Java

Prosím nejde mi vytláčať DP za 2013 cez sDane-Java, nevie niekto poradiť? Ide to vám?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    ešte nie je možné posielať DP za 2013 - ešte nie je zapracovaná kolonka DP za zdaňovacie obdobie 2013
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik v eDANE/Java su uz vsetky DP
    hanelie to sa týkalo edane cez windows ( tam už ani nebude možné posielať DP )
    avalik hmmm, ale otazka je k eDANE/Java
      zbaliť

    vodniksro je offline (nepripojený) vodniksro

    vodniksro
    tiez mi to blbo, takze postupujem tak, si to davam ulozit na disk ten subor, co sa vytvori. ten subor sa mi objavi ako spakovany v zip formate, kliknem na ten subor pravym tlacidlom na mysi a dam si "rozbalit" (alebo take cosi vypisuje). vytvoria sa 3xpdf (tlacivo) a 1x fdf; ked stlacim to fdf, uz sa mi DPPO ukaze (pripadne sa najskor ukaze ciste tlacivo, ale niekedy vpravo hore na liste vypisuje - ci sa ma doverovat tomu dokumentu, dam ze vzdy a uz vidim priznanie)

    napisala som to asi ako hotentot, snad si pochopila...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vodniksro jaaaaaaaaaj, pardon rozpisala som ti cez fin. spravu tlac
    vodniksro tak som vyskusala vytlacenie cez eDane-Java a to mi ide bez problemov, ukaze sa mi to v Adobe Reader
    Dašena O. ďakujem, ale cez fin.správu to tak robím, ale nejde mi vytlačiť potvrdenie o podaní, len čisté tlačivo. A cez eDane mi to nejde vôbec vytlačiť, tak neviem kde je chyba
    vodniksro pochopila som, ze cele DP nejde vytlacit, nie iba potvrdenie o pridani...
    potvrdenie vyzera, akoby nemali zapracovane..., vytlacam a rucne vypisujem, tlacivo som si stihla odtialto: http://www.danovecentrum.sk/tlacivo-...dobie-2013.htm
    alebo si pomozem cez e-dane win, v DPPO za 2012, kde vypisem prvu stranu, zaklad dane, vysku dane, prepisem datumy na 2013 - ide to a tak si dam vytlacit potvrdenie o podani
      zbaliť

    AdamC je offline (nepripojený) AdamC

    AdamC
    Uplne to pokaslali, malo byt jedno miesto pre vsetkych, online aplikacie nie su dobre, lebo bez internetu nejdu. Zlate eDANE windows, to si clovek povyplnoval, poukladal, vytlacil, do PDF, XML, a potom naraz poslal. Teraz nechapem preco ludia co nebudu zasielat elektornicky si to maju vyplnat na portali a nie v edane java. To bol taky problem dat potvrdenia do edane java? A to ukladanie v ZIP a potom rozbalene. Dali to vsetko neskoro a este aj nafigu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Hajkah Plne súhlasím s AdamC. Používam eDane aj na Prehľad... aj na Hlásenie... všetko pre rok 2013 a už aj 2014 tam je, tak nechápem, prečo nedali aj tlačivá Daňových priznaní za rok 2013. Pracovalo sa s tým oveľa jednoduchšie a splnilo to účel.
    Hajkah Musím doplniť, že som mala na mysli eDane win.
    AdamC Na jednej strane ich chapem, nedokazali podporovat platformu WIn, Mac, Linux a ine operacne systemy, tak urobili Web aplikaciu Java, ale nefunguje spravne, niekedy netlaci, neuklada, pretoze ten system co generuje tie ZIP subory asi nestiha, navyse tam nie vsetky policka reaguju ako reagovali v eDANE win, kde to zafarbilo vsetko, aj kde ma byt nula, aj kde je vzorec. V eDANE JAVA je vela miest, kde clovek musi intuitivne dat doubleclick a zrazu tam skoci cislo pritom vyfarbena ta bunka nebola. A su aj miesta kde clovek musi rucne vpisat sumu, tam, kde by normalne mal byt vzorec. Na to, ako dlho to chystali, to ma prilis vela much. To je az taky velky problem pre tu majoritu co ma WIN dat aspon DPPO a DPFO 2013 do starych dobrych eDANE WIN ?
      zbaliť

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Mne nejde cez e-dane java poslať poznámky. Musím ísť cez portál a tak poslať a keď si ich chcem prezrieť v e-dane, tak mi vypíše, že nie som oprávnená osoba na prezeranie :-))) Ale na vyplňanie a posielanie som??? :-))) No na smiech.
    avalik komentare sa nepisu do odpovedi
    Dada Joj...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.