Zavrieť

Porady

Postupy účtovania v JÚ

Postupy účtovania v JÚ tu nie sú, či len neviem hľadať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    zadaj si do vyhľadavania:jednoduché účtovníctvo., a tam nájdeš čo potrebuješ. Dan.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Na hlavnej straánke je možné vybrať si poradu, napr. aj jednoduché účtovníctvo....kliknúť naň a rozbalia sa témy....no, občas sa stane, že je tam i téma s JÚ nesúvisiaca, ale to je dané tým, že zakladateľ témy sa "netrafil" a zadal svoju otázku (či otvori tému) v nesprávnom kýbliku.....takže, kde sú? Treba hľadať, to nemyslím v zlom, aj tí, ktorí sú tu už od založenia Porady ešte hľadáme....a nebolí nás to
    Monika Kováčová
    Paula
    Na hlavnej straánke je možné vybrať si poradu, napr. aj jednoduché účtovníctvo....kliknúť naň a rozbalia sa témy....no, občas sa stane, že je tam i téma s JÚ nesúvisiaca, ale to je dané tým, že zakladateľ témy sa "netrafil" a zadal svoju otázku (či otvori tému) v nesprávnom kýbliku.....takže, kde sú? Treba hľadať, to nemyslím v zlom, aj tí, ktorí sú tu už od založenia Porady ešte hľadáme....a nebolí nás to
    Áno, ale myslela som tým len to, že v téme ZÁKONY sú len Postupy účtovania v PÚ. Myslím, že by bolo jednoduchšie dať tam aj Postupy v JÚ, nakoľko keď som dala vyhľadávať postupy v jednoduchom účte, tak našlo všetky témy, kde bolo spomenuté slovo postupy.
    Ja vyhľadávam dosť často, a nebolí ma to...
    Len tam chýbajú... si myslím.

    susiquatro je offline (nepripojený) susiquatro

    susiquatro
    ermon
    Áno, ale myslela som tým len to, že v téme ZÁKONY sú len Postupy účtovania v PÚ. Myslím, že by bolo jednoduchšie dať tam aj Postupy v JÚ, nakoľko keď som dala vyhľadávať postupy v jednoduchom účte, tak našlo všetky témy, kde bolo spomenuté slovo postupy.
    Ja vyhľadávam dosť často, a nebolí ma to...
    Len tam chýbajú... si myslím.
    Tiež hľadám postupy účovania v jedn. účtovníctve. už tu na tom blbnem 2,5 hodiny. Keď zadám jednoduché účtovníctvo,, tak tam nájdem milión tém s týmto názvom.Nevie tu Niekto poradiť aspoň dáku publikáciu alebo niečo? Raz som tu tuším niečo také objavila-odkaz na stránku a knihy- no nedarí s mi to nájsť. Vďaka za každú kladnú odpoveď.

    Postupy účtovania v JÚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.