Zavrieť

Porady

Dodatocne danove priznanie za rok 2012 - prilozit aj vykazy??

Ahojte, budem musiet podat dodatocne danove priznanie FO uctujucej v sustave JU za rok 2012, nakolko som zistila, ze mam zle odpisy resp. kedze mame financny leasing a ja som nevedela, ze ked ich raz vynecham nemam na ne narok...za rok 2012 vychadazala strata a kvoli uver a dalsim leasingom sme nechceli stratu tak som neuplatnila odpisy. Teraz za rok 2013 chcem uplatnit odpisy a zistujem, ze financny leasing ma uplne ine podm...ale otazka je, ze ci d dodat.DP budem prikladat aj vykazy? Vykaz o prijmoch a vydavkoch a vykaz o majetku a azavazkoch? ci len DDP?

neviem reagovat kn-alka, tak pisem este sem...ano, budu sa menit aj vykazy, obidva, kedze treba odpisy....boze som si narobila sama roboty
Naposledy upravil cinky16 : 28.02.14 at 06:55
kn-alka dodatočne podávaš to, čo sa mení, ak sa ti vo výkazoch žiadne údaje nemenili, tak nepodávaš dodatočné (ani neprikladáš pôvodné).... podáš len to, čo si menila
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Dodatocne danove priznanie za rok 2012 - prilozit aj vykazy??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.