Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti v portálom ligot.sk ???

Už je to 5 dní, čo som si objednal prsteň z tohto portálu a elektornicky ho aj zaplatil a skôsob dopravy uviedol UPS kkuriera, no zatiaľ mi nič neprišlo a telefon mi spoločnosť nedvíha. Máte niekto skúsenosti s ligot.sk ??? Resp. s jej majiteľom Matej Čípel -om ??? Je to normálne, že kurier nedošiel?
3 komentárov     zbaliť
zanetth A oznámili ti z obchodu mailom alebo sms, že zásielka s tovarom už bola odoslaná?
tomgunny posledny mail bolo, že potvrdzuju objednavku a platbu... a že realizácia doručenia je UPS...
zanetth No ťažko povedať, ale podľa mňa ešte zásielku vôbec nemuseli odoslať, lebo zvyčajne po odoslaní príde mail so znením, že zásielka bola odovzdaná kuriérovi, doručenie očakávajte v nasledujúci deň, príp. oznámia číslo zasielky (alebo mail s podobným znením).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    prepáč, ale vždy ma pobaví takáto patália...recenzie zisťujem zásadne pred kúpou a potom su veci, ktoré cez net nekupujem.....
    zanetth ...a ak už tak zásadne neplatím vopred v prípade obchodu, ktorý nemám overený, to si radšej priplatím nejaké to euro navyše za dobierku a platím až pri prevzatí...
    lujza.j presne tak fungujem aj ja....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ked nedvihaju telefon,napis im na mail,ktory maju uvedeny na stranke a informuj sa priamo u nich.
    Nechce sa mi studovat ich dodacie podmienky ,ale je mozne, ze maju dlhsiu dobu dodania, takze zbytocne robis poplach. 5 dni nie je zas tak vela,ak tovar nemaju na sklade.
    Zistila si si vopred do kedy ti ma byt tovar doruceny?

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Toto sú ich dodacie podmienky:

    Dodacie podmienky

    1. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v objednávke tovaru (ak nie je uvedené v poznámke inak). Zásielky sú odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty.
    2. Ak nie je v popise výrobku uvedené inak, je všetok tovar expedovaný v deň obdržania objednávky, ak je prijatá do 12 hodiny. Pri platbe vopred na účet je objednávka odoslaná v deň prijatia platby. O odoslaní tovaru budete vždy informovaní e-mailom.
    3. Ku každej dodávke tovaru bude priložený daňový doklad, ktorý slúži súčasne ako dodací a záručný list.

    Zatiaľ by som poplach nerobila, ktovie kedy im boli peniaze pripísané na účet, mali by ti oznámiť mailom, že tovar odoslali. Prípadne im napíš mail, že by si sa chcel informovať kedy bude zásielka dodaná.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tomgunny nikto mi to tam nedvíha... neviem na koho sa teraz obrátiť...
    zanetth Nepanikár, napíš im mail, a skús tam ešte v priebehu dňa viackrát zavolať...Neviem, čo konkrétne si objednával, ale pri niektorých výrobkoch je poznámka, že sú na externom sklade a predpokladaná doba dodania je napr. do 5 pracovných dní...
    tomgunny dobre... skúsim, no nepríde mi normálne, že nikto nedvíha telefon...
      zbaliť

    Máte skúsenosti v portálom ligot.sk ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.